הרשמה לאתר
ערוץ הידברות - שידור חי, סרטים, הרצאות ביהדות, זוגיות, תורה, חינוך, קבלה ועוד
          המלץ לחבר הוסף למועדפים הפוך לדף הבית צור קשר
הידברות שופס שאל את הרב הרב זמיר כהן אירועים ונופשים עולם הילדים המגזין ערוץ הידברות דף ראשי
אפליקציות דרושים מתנדבים בית הידברות שותפות בהידברות תנ"ך פרשת השבוע הידברות נשית הרב יצחק פנגר הידברות סופשבוע מוזיקה יהודית שידוכים
ראשי שאלות ותשובות חינוך | משפחה
שידוכים לבעלי תשובה
מענה לשאלה

שלום וברכה

מומלץ לגשת לשידוכים דרך המדרשות לבעלי תשובה, אשר רובם בחורות איכותיות, ובעלי רמה רוחנית גבוהה. מומלץ לשלוח חבר שיגש לרבני המדרשה, אשר יבקש מהם שידוך לבחור פלוני ויסביר להם כמי מדובר, ובעז``ה תמצא את זיוגך במהרה.

בנוסף מומלץ להירשם באתר השידוכים של הידברות, שבע ברכות - http://www.7brachot.co.il/

בהצלחה,

בנימין שמואלי.

 
השאלה

מנשה שלום, אני בן 24 וחצי ולפני כמה חודשים נפרדתי מחברה האחרונה שלי אחרי שנתיים , בשנה האחרונה התחזקתי ביהדות ואפילו הייתי בסמינר אני מעריץ ענק של הרב זמיר כהן! היו לי אהבות חברות כמעט לאורך כל הדרך אך בזמן האחרון אין לי אף אחת ואני מאוד מאוד רוצה כבר למצא את הזיווג שלי אך נמאס לי מכל הקשרים האלו שנגמרים בכאב ואני מחפש מישהי עם אמונה ודרך ארץ מה שנקרא מתחזקת אך מה עלי לעשות כי בפאבים ובמסיבות הן לא נמצאות ושידוך זה רק לתלמידי ישיבות מה עלי לעשות בעניין

חזור לרשימה  |  שלח לחבר  |  הדפס  |  שליחת תגובה  |  צפיות: 5932
נתקבלו 3 תגובות
מענה לשאלה

שלום וברכה

ישנו כלל ברזל שמה שיש בעזרת הגברים יש בעזרת נשים ולהיפך זאת אומרת ישנם גם בחורים במצב דומה לשלך או שכבר התקדמות קצת יותר ויש להם את ההבנה למצב שבו את נמצאת ואינם פוסלים בחורה במצב שלך.

אפרסם את מכתבך וה' יעזור שתמצאי את זיוגך במהרה.

בהצלחה רבה - בנימין שמואלי

 
השאלה

אני מאוד מזדהה עם מצבו של השואל, וגם לי יש הרבה ספקות בעניין השידוכים, בייחוד שאינני עדיין מצליחה לשמור על כל המצוות אבל מאוד רוצה להתקדם ולהצליח בכך ואף מרגישה שאצליח יותר עם בן זוג תומך ומישהו שהולך לכיון הזה. אני אמנם מתחזקת רק כשנתיים אבל אני בהחלט חשה מוכנה ורוצה לפגוש את זיווגי, אך ממה שאני רואה מהחברה כיום, הערכים השתנו, הכל הרבה יותר חומרי, חיצוני. ניסיתי להשתדך לבחורים דתיים מבית אך זה לא הלך, ועם חילוניים גמורים אני לא רוצה. אני פשוט לא מוצאת מישהו ברמה שלי או מישהו טיפה גבוה ממני שנוכל לעלות מעלה מעלה יחד. הרבנית שאני מכירה ניסתה לשדך לי מישהו אך הוא היה בכיון חרדי ואני בכיוון יותר דתי-לאומי. אני מרגישה מאוד מתוסכלת ומרגישה לא שייכת לשום מקום, בייחוד בגילי (23) בו אני רוצה כבר למצוא את מקומי.


מענה לשאלה

 
השאלה

הרגשתי מאוד את הכאב שבשאלה.מנסיוני הרב,לאחר שהתחזקתי והחלטתי לחזור בתשובה,לפני כ-4 שנים-הבנתי כי יש לעשות את ה-השתדלות-שהיא תפילה ומעט טלפונים בלבד- כי יש לך אבא ששומר עליך ודואג לך-והכי חשוב אוהב אותך ורצה אותך קרוב.עשה התקרבות והוא יביא לך מה שאתה רוצה-מי שאתה רוצה-בשלמות.עלה והצלח!


מענה לשאלה

 
השאלה

שלום רב, אני עומדת בקשר עם בעלות תשובה רבות ממדרשה דתית לאומית חסידית ואשמח לעזור


nevia@nehora.org.il


שבת
ישראל והעמים
מידע יהודי
חגים וזמנים
פרקי אבות
חינוך ילדים
יהדות ומדע
אמונה וביטחון
סיפורים אישיים
בריאות ומזון
פיתוח האישיות
נשים
רוחניות ומיסטיקה
תורת הקבלה
הצופן התנכי

 
ניו לוג'יק הקמת אתרים חברה לבניית אתרים
Video Streaming | שידורי וידאו באינטרנט