הרשמה לאתר
ערוץ הידברות - שידור חי, סרטים, הרצאות ביהדות, זוגיות, תורה, חינוך, קבלה ועוד
          המלץ לחבר הוסף למועדפים הפוך לדף הבית צור קשר
הידברות שופס שאל את הרב הרב זמיר כהן אירועים ונופשים עולם הילדים המגזין ערוץ הידברות דף ראשי
אפליקציות דרושים מתנדבים בית הידברות שותפות בהידברות תנ"ך פרשת השבוע הידברות נשית הרב יצחק פנגר הידברות סופשבוע מוזיקה יהודית שידוכים
ראשי הידברות TV טעמי המצוות בין אדם לחברו
סרט זה מוקדש
  • התוכנית מוקדשת לבריאות איתנה הצלחה וסייעתא דשמיא בכל
    אליעזר בן חביבה, אליהו בן חביבה ושלמה, רבקה בת נרקיס הי"ו קיץ בריא!!!
עוד בקטגוריה: בין אדם לחברו מאת: הרב עמנואל מזרחי
צפיות : 7548
תגיות : כיבוד הורים , כבוד , ילדים , מצווה
הורד  |  MP3  |  שלח לחבר  |  הוספת תגובה
נתקבלו  6 תגובות
תודה רבה לרב עמנואל מזרחי על הרצאתו המרגשת, רציתי לבקש מצוות הידברות היקר להוסיף עוד הרצאות לנוער(!) בנושא של כיבוד הורים, אומנם אני מבינה שהנוער של היום אינו אוהב לשמוע בנושא, אבל אני חיפשתי בכל האתר הרצאות דווקא בנושא הזה ומצאתי רק שניים, ואת ההרצאה של הרב משה קנין לא הצלחתי להפעיל :( אין סוף תודות תמשיכו לעשות חייל ולתת לנו את הדברים החשובים באמת.


הרב אין לי מילים לתאר איך ריגשת אותי עכשיו כמה התחזקתי!תודה רבההה ה´ יברך אותך!

בס"ד תודה רבה, שיעור מחזק!

I do not know how to thank you and the whole hidabroot team. I WAS a very very very secular Israeli living abroad. since I learned about this web, I try not to miss my daily class , sometimes even more. I am so profoundly grateful for all of you who reach us to us....jews who otherwise would have never been exposed to the these beautiful teaching....applying some of these concepts, my marriage life improved....and also the relationship with my parents, children, brothers, and friends....Starting to learn how to live at the age of 37 is not always easy...be the rewards make it worth it. thank you vey much for the bottom of my heart.

שיעור מחזק.

כיבוד הורים
"כבד את אביך ואת אמך..." אחד היסודות הבסיסיים ביהדות אך לא תמיד אנחנו יודעים כיצד לממש יסוד זה, לא תמיד אנו מעריכים את הורינו. מהי החשיבות של מצוות כיבוד אב ואם ובמה היא כרוכה? הרב עמנואל מזרחי בהרצאה מרתקת בנושא.


עוד מאותו נושא\תכנית

מאמרים מומלצים

סרטים מומלצים

שאלות מומלצות

 
ניו לוג'יק הקמת אתרים חברה לבניית אתרים
Video Streaming | שידורי וידאו באינטרנט