הרשמה לאתר
ערוץ הידברות - שידור חי, סרטים, הרצאות ביהדות, זוגיות, תורה, חינוך, קבלה ועוד
          המלץ לחבר הוסף למועדפים הפוך לדף הבית צור קשר
הידברות שופס שאל את הרב הרב זמיר כהן אירועים ונופשים עולם הילדים המגזין ערוץ הידברות דף ראשי
אפליקציות דרושים מתנדבים בית הידברות שותפות בהידברות תנ"ך פרשת השבוע הידברות נשית הרב יצחק פנגר הידברות סופשבוע מוזיקה יהודית שידוכים
ראשי הידברות TV הידברות TV תכניות בערוץ הידברות ספר התהילים
עוד בקטגוריה: ספר התהילים מאת: הרב זמיר כהן
צפיות : 25840
תגיות : תהילים , פרק א
הורד  |  MP3  |  שלח לחבר  |  הוספת תגובה
נתקבלו  26 תגובות
כל פעם מחדש אני מתפעל מהחוכמה של הרב הגאון הזה. תודה רבה :)

בס"ד מכיוון שיש לי ילדים קטנים וקשה לי להתרכז בקריאה החלטתי בשבתות לקרוא את כל הספר התהילים כך שבשבת אני מסיימת ספר ב"ה יום שבת אחד חלפה מחשבה במוחי שממילא אני לא כל כך מרוכזת וגם לפעמים לא שמה לב איך הגעתי פתאום לפרק מסויים וכדאי יותר לקרוא על פרשת השבוע וכאלה ולא לסיים כהרגלי את כל ספר תהילים בשבת בלילה חלמתי שאני רואה שוקולדים שוקולדים וכשהתקרבתי להסתכל ראיתי שעל החפיסות כתוב תהילים תהילים אין צורך לאמר שחזרתי לקרוא ספר תהילים בשבת גם אם אינני מבינה את גודל המעשה וגם אם אני חושבת שאני לא בדיוק ראויה אני קוראת תהילים ספר שלם כל שבת ברוך ה´

חובה לשמוע מדהים

תענוג לשמוע אותו, מסביר כל כך ברור, וזה בדיוק מה שאני רציתי לדעת! שיהיה לך שנה טובה ולמשפחתך, ומאחלת לך מכל הלב אריכות ימים ושנמשיך להנות מחוכמתך.

אשרי האיש !! כל הכבור לכבוד הרב זמיר כהן.כל הרצאותיו מחכימות

הרצאה מאוד מעניינת, לא שמתי לב שעברה בכלל תוך שנייה... תודה רבה לרב זמיר כהן ולערוץ הידברות כולו שעושים עבודת קודש!! אשרייכם ישראל!!


בדיוק מה שהיה לי בעבודה האחרונה שלי. לא הלכתי בעצת רשעים, לא עמדתי בין החטאים והיום אני גם לא יושבת במושב ליצים. זה היה בדיוק כך. כמו שהרב מסביר פה. מושב ליצים, רשעים בזדון. ואני מחכה לעזרת השם בהמשך דרכי. תודה לרב זמיר כהן. פנינה


אשריכם ישראל תזכו למצוות! מצטרף לבקשת משה (כמה תגובות קודמות) : אם תוכלו להמיר את הפרקים גם לMP3 כדי שנוכל לשמוע אותם בחוץ או ברכב. תודה רבה.

יש לי סידור כונת הלב ורציתי תהלים עם פירושים שיהיה כיף לקרוא ובדיוק שמעתי בהרצאה אחת שהרב זמיר תוך כדי ההרצאה פירש פרק ופירשתי גם אני והתפללתי לשם שיזכה אותי לעוד פירושים והנה הרב פתח על כך תוכנית

בס"ד . תודה ויישר כוח לכם בהידברות בנשיאות הרב כהן זמיר. מי ייתן ותגדילו תורה להאדירה ולהעריצה ברחבי תבל וארץ ישראל. (היינו - הך) (((אבי בז´ה צור בבקשה קשר. בברכת שישי שלום. לקראת שבת קודש " לך - לך) השלום לני רעייתך? )) בשורות טובטת ישועות ונחמות. דליה כהן פליישר.

תודה על הזכות להתחזק באמת

תודה לך הרב זמיר שזכינו אנו להכיר אדם כל כל גדול בתורה ושעוזר לנו להבין כל פעם מחדש כמה גדולה הזכות שלנו להיות יהודים. ההרצאה מדהימה ומאפשרת לנו להבין יותר את מה שאנו קוראים. תודה.

תודה רבה על התוכנית הנפלאה וגם על תוכניות שהיו כבר כמו על ספר דניאל ומגילת אסתר שזה ממש עוזר לנו לקרוא את התהילים ולהבין מה אנחנו אומרים ולא לקרוא בלי טעם והייתי אולי רוצה בהזדמנות זו לבקש אם תוכלו להמיר את הפרקים גם לMP3 כדי שנוכל לשמוע אותם בחוץ או ברכב תודה רבה רבה משה

בס"ד לכבוד כבוד הרב הגאון הרב זמיר כהן שליט"א, אנו מברכים את כבודו על הפינה הזו ....צפינו נהננו והשכלנו. כעת יהיה יותר מובן לקרוא את מזמורי התהילים בכוונה אמיתית. תודה רבה .

לכבוד הרב זמיר כהן ולארגון הקדוש הידברות, בראשית אני רוצה לברך אתכם על עבודתכם הנפלאה והמופלאה,אין מקום שבו אני נמצאת ובו מדברים על האתר,הרבנים וההרצאות. שמי ליאת ואני נשואה 10 שנים,יש לי תאומים בני 6 (לאחר 5 שנים של טיפולים). לאחר ניסיונות רבים להבאת ילד/ה נוספים למשפחה הפריות והריונות והפלות שלחתי לרב היקר בקשה לברכה, שיתן לי קצת כח ותפילה ויחזק אותי... כבוד הרב זמיר כהן שלח לי ברכה והסביר לי את המצב מנקודת מבטו... והיום אני יכולה לבשר שבשעה טובה עברתי הפריה ונכנסתי להריון בזכות הקדוש ברוך הוא ובעזרתם הרפואית של הרופאים ובעזרתך הגדולה והרוחנית.. נתת לי כח ושלווה. בשעה טובה בתאריך 15.07.09 נולדה לנו בת!!!!! אלוהים אני כ"כ מתרגשת ומאחלת לכל הנשים שקשה להם שבע"ה יזכו לילד/ה אמן אמן!!!

כל כולי נרגשת עד דמעות! רציתי רק להביע את תודתי והערכתי הרבה על היוזמות הברוכות ועל הארגון המדהים שנקרא הידברות! מדהים איזו עבודת קודש אתם עושים. אני בחורה דתיה ב"ה נשואה+2 ותמיד נמשכתי לנושא האמונה יותר מכל מי שאני מכירה סביבי, תמיד הייתי זו שנכנסת לדיונים עמוקים בנושא האמונה ומה שמסביב. לעיתים גם עם בני משפחה חילוניים. בזכות ההרצאות המדהימות שבאתר ובערוץ אני מוצאת את המילים המתאימות לכל סוג של דיון שאני נקלעת אליו. בזכות אנשים כמוכם הגאולה כ"כ קרובה.. בזכות האהבה הזו לעמ"י והדאגה לקירוב לבבות! שבע"ה נזכה לחזות במשיח צידקנו ובבניין ביהמ"ק עוד היום!!! אמן!

שזכה להאיר אותנו בתורת השם ומזכה אותנו בכל שעה ושעה בידע העשיר שלו ובחכמתו האדירה. מי ייתן שתזכה אותנו בשליחותך הנפלאה 120 שנה ונהיה גם אנחנו כמוך כעץ שתול על פלגי מים.. תודה מקרב לב והמון הערכה הערצה ואהבה לרבינו היקר זמיר כהן. אבי.

יוזמה באמת יפה אך חבל שכל שיעור רק 25 דק´ , אם הרב היה עושה כל שיעור 50-60 דק´ ומלמד 2 פרקים זה היה ממש נפלא..

יישר כח גדול לארגון הידברות. ממתינה לפרקים הבאים...

בס"ד איך הרב תמיד יודע להשתמש במילים הנכונות . הנשמה והשפה שלו גבוהה אבל הוא מדבר בגובה העינים , ומסוגל גם לרתק צעירים בחוכמתו המופלגת . יש כוח צדיק מחכים לעוד פרקים .

הרבה פעמים קראתי תהלים מבלי להבין ממש. אין מילים להודות לרב זמיר על היוזמה המבורכת. בעזרת השם שתמשיך במשימה ושנזכה ללמוד עוד ועוד מהחכמה הנפלאה.

תודה לרב זמיר כהן..רעיון ניפלא ללמד את ספר התהילים.

ישר כוח וחזק ואמץ לצוות הידברות והרב זמיר כהן שליט"א כל הכבוד . אהבתי.

מדהים! יוזמה מבורכת מאד מאד. תודה רבה הרב זמיר וצוות הידברות! מקווים גם שיום אחד כמה שיותר מהר יהיו גם שיעורים של הרב על משניות\גמרות שלמות! :) תודה

פרק א - ספר תהילים - הרב זמיר כהן
הרב זמיר כהן בסדרה חדשה על ספר התהילים.
בסדרה זו יעסוק הרב בהסבר וניתוח כל פרק ופרק בספר התהילים - הפרק זה יעסוק הרב בפרק הראשון של ספר התהילים

עוד מאותו נושא\תכנית

מאמרים מומלצים

סרטים מומלצים

שאלות מומלצות

 
ניו לוג'יק הקמת אתרים חברה לבניית אתרים
Video Streaming | שידורי וידאו באינטרנט