הרשמה לאתר
ערוץ הידברות - שידור חי, סרטים, הרצאות ביהדות, זוגיות, תורה, חינוך, קבלה ועוד
          המלץ לחבר הוסף למועדפים הפוך לדף הבית צור קשר
הידברות שופס שאל את הרב הרב זמיר כהן אירועים ונופשים עולם הילדים המגזין ערוץ הידברות דף ראשי
אפליקציות דרושים מתנדבים בית הידברות שותפות בהידברות תנ"ך פרשת השבוע הידברות נשית הרב יצחק פנגר הידברות סופשבוע מוזיקה יהודית שידוכים
ראשי הידברות TV סיפורים אישיים לוחמים קצינים ואקדמאיים
עוד בקטגוריה: לוחמים קצינים ואקדמאיים מאת: הרב יצחק פנגר
צפיות : 269868
תגיות : חילוני , נזיר , מנזר , חוויות , מסע , ארה"ב , מזרח , רפואה , יוגה
הורד  |  MP3  |  שלח לחבר  |  הוספת תגובה
נתקבלו  273 תגובות
שלום כבוד הרב, קוראים לי שני, אני מתגוררת בארה"ב (נכון לעכשיו), הרגשתי רצון עז לשתף את כבודו על תחושותיי לאחר צפייה בסיפור האישי, אתמול, יום שני בערב אני וחברותיי צפינו בסיפור האישי והמדהים של הרב, אני חייבת לשתף ולומר שזה היה כל כך מרתק, כל כך נגע לליבי אין לי הסבר למה?? אני רק יודעת שאחרי צפייה משכנעת בסיפור כזה אי אפשר להתעלם מהקדוש ברוך הוא נותר לנו רק להאמין שהוא אכן נמצא עם כל יהודי ויהודי באשר הוא... אותי זה מאוד חיזק... ישר כוח!!!


אין אבל פשוט אין כמו ההרצאות של הרב פנגר, מרצה בעל נשמה גבוהה. כל הרצאה שאני רואה שלו מערוץ הידברות רק מחזקת אותי יותר ויותר ונותנת לי כח להמשך השבוע... בעיקר המסרים החזקים שהוא מעביר בהרצאה שלו שאפשר לקחת אותם כצידה לדרך. נהנת מכל הרצאה מחדש תודהההה רבבבבבה !!! אשריינו שיש לנו רב ומרצה שכזה! שלא נדבר על החיוך שהוא משאיר על כל הפרצופים של הקהל... יודע לשמח. חזק ואמץ!!!

פשוט פצצה לגבההההההההההההה!!!!!!!!!!!!!

אנחנו רואים אותנו ככה פעיל בשיעור והכל אבל דוד שלי פעם ניגש אליו אחרי שיחה..ואיזה צניעות ...שמים וארץ מהרצאה לשיחה אישית הרב פנגר אנחנו אוהבים אותך ה´ יברך אותך ויתן לך כח להמשיך לחזק אותנו! תודה רבה הידברות שבאתם לעולם!

אשרינו שאנו יהודים שנזכה לעבוד את ה´ באמת!!!!

חייבת להודות ההרצאה הזו היא פשוט חובה למי שלא ראה!!!

כבוד הרב!!, כל פעם לאחר שאני שומעת את ההרצאות אני מגישה שמשהו אצלי משתנה כל פעם מחדש!!! זה מדהים לראות איך שהרב מדבר תמיד על מה שאני צריכה לשמוע, פעם הייתי מיואשת ממשהו, בדיוק היה את ההרצאה המאלפת של אל יאוש, וזה קורה לי המון!!! כבוד הרב- ממש התחזקתי מלשמוע את ההרצאות המדהימות, ועכשיו לאחר ששמעתי את הסיפור האישי- אני מרגישה שבעצם על הנאות העול"ז זה כלום כלום כלום!! ובאמת צריך לנצל כל רגע ורגע שיש לנו, שהרי- החחיים האמיתיים, הניצחיים הם לאחר החיים(בעול"ז)וצריך להיגיע לשם מוכנים!!! הלוואי ונזכה!

מדהים מדהים

הקטע של השמע ישראל...ואי ואי איך הוא מכניס אותך לאווירה חחחחחחח דמיינתי את עצמי מול איזה נהר באמצע הלילה מתבודד וחוזר על המשפט הזה פיי איזה דבר

תודה לה´ בסיעתא דשמיא. שלום (שולח חיוך). רציתי לומר המון תודה לרב יצחק פנגר, תודה להידברות ולכל הצוות הטכני והאנשים המשתתפים בעבודת הקודש הזו. הרב, את סיפורך שמעתי די מזמן, ההרגשה היתה חיובית ביותר. את הרצאותיך אני שומע במחשב ומעט בטלפון. מגיעה לך תודה עצומה, הרב משמח אנשים, מגדיל תודה, מזכה הרבים ומציל מחטא. בזמן שהאזנתי להרצאותך יכולתי במקום לראות/לשמוע דברי תועבה. לשון הרע, פריצות, ביטול תורה וכד´. אלו דברים חמורים, שהרב הציל אותי מהם. ה´ שלח לי בפרט ולכל עם ישראל בכלל (ולעולם כולו) מתנה ששמה הרב יצחק פנגר. כיף לי לצחוק מהרצאותיך, כיף לי באוטובוס בזמן שאחרים עסוקים בעיניניהם, לשמוע הרצאתך ולחייך לעצמי. ממש כיף, מודה לרבי אלופי ומיודעי על הכל ועל ששימחת את ליבי. תודה לה´ שזיכה אותי, תודה :)

ההרצאה מאוד חיזקה אותי מבחינה רוחנית,יקב שלשמוע את מה שהרב עבר,נותן חיזוק,כי לכולם יש ניסיונות שבאים מהקב"ה כל אחד בדרך שהשםמוליך אותו,אני מישהי חרדית שגרה בגייטסד הד שנמצא באנגליה וכולם צריכים חיזוק לנשמה שלהם,לא משנה כמה הם בעצמם חזקים. כל הכבוד לרב על החיזוק ישר כוח והשם יהיה בעזרך תמיד.

מודה לך מקרב לב הרב פנגר על הרצאותיך שמטעינות אותי באנרגיות טובות ובאופטימיות והכי חשוב לומדת מהם לתקן דרכיי תודה תודה

שמעתי הרצאה מאוד מעניינת של הרבה ביום שלישי 8.5.2012 בשעה 9 בבוקר מישהו יודע מה שם ההרצאה? תודה

לרב פנגר היקר ! שתמשיך להיות שליח השם מתוך בריאות איתנה אושר הצלחה בכל אשר תפנו תצליחו אמן אתה וכל משפחתך . רציתי לספר שגם אני חזרתי בתשובה לפני 16 שנה אבל בעלי עדיין חילוני לגמרי . לא פשוט אבל כנראה שזה עוד נסיון שלי בעולם . אבל חשוב לציין שהוא נותן לי יד חופשית בדרכי וזה מאוד חשוב . לעניינו , רציתי לומר שהייתי באין ספור הרצאות אבל ההרצאות שלך הם פשוט " מ ד ה י מ ו ת " ומעניינות יישר כח ותהיה לנו בריא . בעז"ה אני הייתי רוצה בעוד כמה שנים גם אני להרצות ולספר את סיפור חיי ועוד הרבה טיפים לאנשים שחיים בבתים שהם חצי חצי כמוני .

אין על הרב בעולם

הרצאה מדהימה

כבוד הרב הייתי בהרצאה אחת שלך בהרצליה וראיתי המון הרצאות שלך כאן בערוץ , שמעתי את הסיפור האישי שלך כמה וכמה פעמים אבל הפעם הקשבתי וחיזקת אותי מאוד דרך הסיפור שלך מעטים האנשים והסיפורים שאני חווה בחיי שממש מזיזים אצלי משהו בסופו של עניין אשרך אשרך אשרך תמשיך בכל הכוח להפיץ את דרך היהדות וקסם השמיים אני בדרך!

כל הכבוד לרב הרצאה מדהימה

הרצאה מרתקת ומדהימה ביותר כל הכבוד לרב

אני חייבת לומר שהייתי מעריצה גדולה וזה נגמר ברגע שראיתי איך הרב מתבטא על החברה החרדית חוסר כבוד וחוסר יראה מוחלט!

אשריך שאתה מאושר

ישנם מצבים בהם יש לי ירידות רוחניות מסיבות שונות [כמו כל אדם] בעיקר בזמן חוסר וודאות אני צופה בסרטון והוא מעיר ומעורר אותי נפשית ורוחנית ונותן לי כוח פיזי להתמודד עם הרבה ארועים שאני חווה תודה לכם על ההשקעה וקירוב הלבבות בכלל ובפרט על בחירת רבנים אדירים,אנשי מקצוע כרב יצחק פנגר שבהסברים יפים עמוקים ושוטפים מראים שאת החיים אפשר לנצל בצורה אחרת והכל בעצם עניין של בחירה תודה רבה

פעם תרמתי ל"הדברות" במשך כשנה, היום "הדברות" תורמת לי כמו אינפוזיה, עירוי נוזלים.

יישר כח כל הכבוד..הרצאה מחזקת ומעודדת

מדהים, אשרייך שזכית לחזור בתשובה ולזכות את הרבים...ההרצאות שלך מאוד מחזקות..

אני בחור חרדי מטבריה, ראיתי את ההרצאה "הסיפור האישי", זה מרגש ביחוד הסוף עד דמעות, שווה לראות....

אדם יוצא דופן חכם מאוד פיקח הלוואי ויהיו הרבה כמוהו. יישר כח

SE JASAC MEOD MEOD.PSHUT HARAB ITZJAK HU TZADIK GADOL MASHPIA LECULAM TORA UMUSAR HASKEL.

בס"ד חובה על כל יהודי לצפות בסיפור חיים המרתק ישתבח שמו תראו מזה אין דברים כאלה


הרצאה מחזקת ביותר ישר כח גדול

סיפור חיים מאוד מרתק ומרגש !!

כבוד הרב אשרינו שנפלה לזכותינו הזכות לשמוע את סיפור חייך המרגש והמחזק עד בלי די! הלוואי שנעלה ברוחניות ונתחזק כמוך בעזרת השם יתברך אני מודה לך על שיעוריך והרצאותיך!!! עלה והצלח!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הרב פנגר אשריך שזכית אני מקנא בזכות שלך שהקרב כ"כ הרבה להקב"ה והלוואי אנחנו החרדים מבטן ומלידה נפגש עם האמת בצורה כ"כ עוצמתית וחזקה (שהר אינו דומה הבא מחושר לאור לבין הבא מאור חלש לאור חזק יותר) ומתי יהיה הידברות לחרדים?

מרגש ומעורר!

וואו התכונה שמלווה את הרב היא מתנה הלוואי שתכונה זו תהיה בכל בן אדם והוא ידע לנצל תכונה זו לטובה. יישר כח! ושיהיה לרב יצחק הצלחה בהמשך!

אשריך וטוב לך רבנו.כן ירבו כמותך בישראל

לרב פנגר את הסיפור שמעתי כמה פעמים ושוב התרגשתי לקחתי לעצמי המון חומר למחשבה רציתי להודות לך ובכלל לערוץ שאני לא מפספסת כמעט כל יום את ההרצאה בשעה 9 בערב צופה נהנת ולוקחת לחיים כמה דברים בשביל ליישם תודה מקרב לב .

מאד נהניתי מההרצאה פשוט מחזקת ונותנת כח להמשיך הלאה בדרך הנכונה, הייתי מאד רוצה ליצור קשר עם הרב יצחק פנגר, אם תוכלו לחזור אליי עם תשובה במייל שכתבתי מבלי שיפורסם אשמח מאד, תזכו למצוות

הרב יצחק פנגר שלום רב. אני מאזין נאמן לערוץ הידברות. רציתי לציין את הייחוד שבך. הרצאותך נאמרות ללא קריאה מחומר כתוב,ומאד מיוחדות. רציתי לציין , הנך מהווה כבוד גדול לערוץ זה. תבורך גדעון שי 050-2056073,

נהנינו מאוד והתחזקנו בכפליים יהונתן חביב שכנכך האוהב מקרית ספר - סופר העולם החרדי

הרבה יצחק פנגר , באמת שהסיפור שלך ממש עניין ורגיש אותי ! אמן והקב"ה יאיר את עניהם של כל ילדיו .. אתה עושה עבודת קודש , תודה רבה לך !

לפני כ-5 חודשים נפטר בעליז"ל שאיתו חייתי 40 שנה. קשה לתאר את העצב שפקד אותי ובמיוחד כאשר הייתי לבד בבית.כמובן שלא צפיתי בתוכניות בידור, אך חוץ מחדשות תמיד מצאתי את עצמי בערוץ 97. אני חייבת תודה לרב יצחק פנגר שבהרצאותיו המענינות אשר יש בהן קורטוב של חיוך,הצליח להוציא אותי מהמצב הקשה שבו הייתי ואני רק רוצה לומר לו תזכה למצוות! שלא יובן לא נכון: זה לא שהיום אני עליזה וצוהלת אך הרצאותיו גרמו לי להתעשת ולהמשיך בחיי יחד עם בני ונכדותי.

פשוט מדהים. דלוקים עליך-תמשיך הלאה אשריך!!!

ברוך ה´ שזכינו וה´ זיכה אותך להאיר לנו את חיי היום יום בזכות הערוץ ובעיקר בזכותך מרגע לרגע הערוץ תפס יותר ויותר זמן מרקע בחיי המשפחה ע"ח ברוך ה´ ערוצים משחיתים. העובדה שיכולתי לעסוק בעבודותיי תוך הקשבה מלאה את ליבי והעבודות השגרתיות נעשו בשמחה ונחת. היום תודה לאל רוב הזמן הטלויזיה שלנו מכוונת רק לערוץ זה שלשמחתי הרבה סחף את כל ילדיי ובעיקר את בעלי החשדן וההססן שנרתע מכפיה דתית וגילה שיש דרכים נוספות מקרבות ולא מרתיעות לעבודת הבורא .יהי רצון שהקב"ה יחזק את ידיכם להמשיך ולהגיע לכל יהודי ויהודי ובכך לקרב את הגאולה שלה זקוק העם שלנו כעת יותר מתמיד. בהוקרה:פנינה כרמי וב"ב **שמחים על היוזמה לתוכניות ילדים ברוח הקודש בהצלחה ובמהרה

הרב המצחיק החכם והחמוד אין עלייך בכל העולם צדיק יסוד עולם נחל נובע מקור חכמה שאבתי ממך המון ידע בעולם היהדות בנושאים כמו :תורה.קבלה . ועוד נושאים כאלה ואחרים שתזכה לאריכות ימים והמון מצוות איןןןןן עלייך רבי הלוואי והיה לי ידע כמו שלך פשוט תותח

הרב אכן מדבר בהתלהבות - אבל מה המסר ??? שיש הוכחה ברורה שהיהדות צודקת - ומקבלים אותה בסמינר של 4 ימים ... משהוא פה חסר - מובלע .

אשרייך הרב תזכה כך עוד אנשים בעז"ה שרק יחזרו בתשובה. והרבה חוזרים!! מלי. 25/01/2011 20:35:00 אתה גיבור אמיתי!!! רב פנגר היקר! אתה לא יודע כמה אני מתעשרת מעומק רוחני כאשר אני שומעת את ההרצאות שלך ,ולראשונה, עכשו שמעתי את סיפור החזרה בתשובה. אין ספק שאתה אדם עם המון כוח רצון ועם נחישות יוצאת דופן, וכשהגעת לרגע האמת, לא פספסת את הרכבת. אני מאחלת לך המשך פורה ומבורך.הלואי ובעלי היה מוכן לשמוע את ההרצאות שלך. אני מעריצה אותך ואת כל רבני ההידברות, אתם, פשוט, גאונים והלואי וכל אנשי הממשלה, מקבלי ההחלטות במדינה ייקבלו מכם את ההכוונה.תודה על כל מילה שאני שומעת. קרול. 23/01/2011 21:03:00 זכינו! בס"ד ברוך ד´ זכינווווווווווווו, מי היינו מפסידים ,אם לא היה פונה לדרך ד´. צריך להודות לד´ שנתן לו לחזור בתשובה ב"ה ,ובזכותו חוזרים עוד הרבה,כן ירבה בעז"ה. תודה לרב שמזכה אותנו,ואנו זוכים לשמוע הרצאותיו. אשרינו אשרינו אשרינו שיש לנו רבי כזה!. מעיין לוי. 20/01/2011 10:38:00 זוגיות כבוד הרב תודה רבה! שה´ יחזיר לך טוב וברכה בכל עזרת לי מאוד וחזקת אותי בקשר שלי עם הבורא ועם אשתי יניב. 14/01/2011 11:00:00 איןןןןןןןןן איריס סולומון. 06/01/2011 16:20:00 מאוד מרגש!!!!!!!! איזה אישיות!!!! ממש מחזק!!! ישר כוח! טלי. 06/01/2011 06:26:00 תודה רבה !!! תודה רבה !!!! צביקה. 08/12/2010 08:51:00 תודה רבה סיפור מדהים :) מור. 20/11/2010 20:15:00 הרצאה מדהים לשמוע את הסיפור שלך שהוא מלמד הרבה איך לנצל את הזמן. י.ח . 18/11/2010 23:29:00 מדהים מאוד יפה,נהנתי מכל רגע,חוויה מדהימה,זוהי זכות לשמוע את הסיפור הזה,ולהפיק ממנו לקחים.תודה להשם. אליס. 15/11/2010 17:14:00 איזו זכות!!!!! הרב אשריך שזכית! ה´ אוהב אותךךךך!!!!!!!!!!!! תהילה. 14/11/2010 12:51:00 הרהורי תשובה מדהים!!! ההרצאה גורמת להרהורי תשובה!!! חג´בי רות. 10/11/2010 16:08:00 אשריך כבוד הרב! לא כל אחד זוכה להיות כל-כך כן ואמיתי עם עצמו. אנונימי. 09/11/2010 10:28:00 תודה תודה תודה שאתה קיים, אתה שליח קסם של הבורא יתברך בזכותך התחזקתי רבות גם בתיקון המידות וגם בלקחת עול מלכות שמיים אתה מקמים שה´ ישמור אןתך אמן. יש לי מלא מה להגיג א. אני מזמרת את כל הבדיחות שלך ב.כל הסרטים החילוניים שאתה שואל לפעמים בהרצאות שלך כן גם אני ראיתי כאילו. כבר שנה אני צופה בך כל יום כל הרצאה שלך גם מוקלטת, אלו שב 21:00 בעלי גם נדבק. ישר הבנתי שאתה מזל מאזניים, כמו שאתה אומר שלכולם יש תווים דומים, ויש להם פחות או יותר אותו אופי כל ילדי אותו מזל. גם הנחתי שאתה יליד 1971 כמוני, ואז באחת ההרצאות שלך, כשאתה מדבר על משה כאילו או על יעקב אמרת נניח שהוא נולד ב3/10/1971, ישר אמרתי שזהו התאריך שלך.יום אחד אמרת שאמך חשבה שנולדת ביום שישי וזה היה חג סוכות וישר הבנתי שצדקתי ואתה מזל מאזניים. לדעתי אתה דלי במזל האישי או אופק או איך שקוראים לזה .[ איזה מפגרת אני מרוב התלהבות שכחתי אולי תאריך הלידה שלך מופיע באתר הסיפור האישי] אילנית תורגמן . 07/11/2010 18:35:00 ענקק לרב פנגר אני כול כך אוהב אותך...אתה פשוט כזה מתוק כזה חכם כזה מחזק.כן ירבו כמותך בישראל ויישר כוח על העבודה הנפלאה עלה והצלח ותעלה מלעה מלעה בתורה הקדושה... בני. 03/11/2010 10:14:00 חזק מאודדד!!! כבר המון זמן שאני רוצה לשמוע את סיפור חייו של הרב וב"ה זכיתי. לרב פנגר אישית, תודה רבה לך על השיעורים המעניינים והמלמדים שמועברים בכזו צורההה מצויינת!! didi258. 02/11/2010 00:56:00 חוויה מדהימה!!! הרצאה הזו היא חוויה!!! חוויה מרוממת ומחייבת .משהו שלא רואים כל יום...! חיזוק עצום!!! ציפי. 31/10/2010 02:46:00 סיפור מדהים!~ סיפור מדהים!~ יישר כוח לכבוד הרב יצחק פנגר. החמוד והחכם והמצחיק שמעביר הרצאות נפלאות. אביגילבדרךהאמת. 17/10/2010 20:01:00 ****כנסו....***** יהודי שלא שומר מצוות זה כמו אדם שקיבל לידיו מתנה הכי גדולה בעולם ואינו משתמש בה אין כמו הדת הכל חוץ מזה הבל בעולם אין מאושרים כמו החרדים ששומרים מצוות באמת אלו החיים הכי אמיתיים ומאושרים יש בהם הכל אבל בצורה של הגיון וסייגים וחלילה לא איזה פרימיטיביות, הרב יצחק פנגר אשרייך שזכית לחזור בתשובה ולחזק יהודים תזכה תמיד להגדיל תורה ולהאדירה אמן! .. 13/10/2010 00:44:00 שיננא שיננא גברא דמיסתפינא מיניה גברא רבא חילך לאורייתא יהודי פשוט. 12/10/2010 19:31:00 אין עליו ... הרב הכי מצחיק בעולם אין אי אפשר לתאר במילים את מה שאתה עושה ואת השמחת חיים שיש בך .... כבוד הרב אתה צדיק ואין עלייך ה´ ישמור אותך ואת המשפחה שלך .. שיהיה לך רק טוב בחיים .. אין עלייך אחד הרבנים שאני הכי מתחברת אלייהם.. מספר ומעביר מסרים ומחזק בצורה כ"כ מעניינת מצחיקה וכייפית תודה כבוד הרב חיזקת אותי הרבה ....פשוט כל פעם שישי איזה משבר נכנסת להרצאות שלך וחוזרת משהי אחרת שמחה אור עינים פשו מאושרת ... אין עלייך כבוד הרב והסיפור האישי שלך מרגש ומחזק ביותר ... בחיים לא הייתי מעלה בדעתי ... שמאחוריי בנאדם צדיק כמוך מסתתר לא חתיכת סיפר כזה .... אוהבת אותך כבוד הרב תודה תודה בזכותך אני מתחזקת ומתעלה ברוחניות תודה כבוד הרב זהבה . 11/10/2010 22:43:00 אשרך...!! אני שאני חרדית חיזקתה אותי מאודדדדדדד... הזכות שלך עצומה ..לאין ערוך... הרב שאני הכי הכי אוהבת... רב שלא היה ונהיה... מזכיי הרבים... אשריך ואשריכם ´הידברות´.. הודיה ויטמן. 10/10/2010 00:17:00 ברוך השם הרצאה מדהימה! תודה לך בורא עולם ! ורד לסרי. 02/10/2010 23:04:00 תגובה אחד הדברים...!!! ערן אריה. 27/09/2010 15:26:00 ב-ה-צ-ל-ח-ה, אמן! הלוואי שדברים שיוצאים מהלב יחדרו ללבות אחינו כל עם ישראל להבין ולדעת שיש להם אוצר - התורה הקדושה ואבא אדיר שרק אליו יש להתחבר, לבכות להתייעץ, לבקש לספר, לאהוב!!! איזה כיף לך שככה אתה גורם נחת רוח לסבים שלך ובטח לה´ יתברך!! מועדים לשמחה :-) גליה. 22/09/2010 08:31:00 הערה כללית לרב יצחק פנגר כבוד הרב! מה אגיד כל כך הרבה יש לי לומר לך...אני מתחזקת בזכותך...אוהבת את מי שאתה מושלם... חד כתער,שנון,בעל חוש הומור מבריק ...צופה בכל התכניות שלך ומתמוגגת ממך...שה" ימלא את כל משאלות ליבך לטובה.אמןןןן רציתי לשאול אם יש מייל של הרב שאפשר לשאול שאלות ? אוסנת אשכנזי. 18/09/2010 21:34:00 הוא מדהים...!!! סתיו. 02/09/2010 11:04:00 להעביר הלאה! שווה צפייה בכל מחיר. מיכל שאלתיאל. 22/08/2010 15:28:00 נס הרב פשוט מאלף יקיר מרי. 16/07/2010 01:06:00 מרגש ומהמם קרוב לליבי פטר מנחם פרידמן. 06/07/2010 23:16:00 הרב פנגר-סיפור אישי סיפור ממש מדהים, מחזק ומרגש מאוד. נותן כוח ומזור לנפש- גם אחרי יום עבודה מייגע... ה´ יברך אותו ומשפחתו וכל העוסקים במלאכת הקודש לחיזוק עם ישראל. יישר כוח ענק!!! הדסה לויטס. 27/06/2010 00:15:00 עוד פעם! את ההרצעה הזאות ראיתי לפחות 12 פעמים איציק. 10/06/2010 02:36:00 הרב יצחק פנגר פשוט יהודי הרב המתוק הזה פשוט מדהים כמה שכל כמה ידע איזה גאון כמה תארים ובסוף מבין שאין עוד מלבדו.רק השם והמצוות אמת פשוט מרגש.ישר כוח.הלוואי וכול מיני גבי גזית וחברה שדומים לו יזכו ליראות ולשמוע הרצאות מהסוג הזה. העם היהודי הוא קדוש.ולכן מיתעקבת הגאולה השם מחכה ומצפה לעוד בנים ובנות שילכו בדרך האמת במסירות נפש.ירבו כמותו בישראל אמן... אלונה. 14/05/2010 10:21:00 אם אתה יכול... אז מה אני מתפנקת כבוד הרב מגיע אלינו מידי פעם למדרשייה בירושלים להרצות לנו שיעורי תורה ובכל פעם הוא מדבר על כמה קשה להיות בעלת תשובה וכמה עליות וירידות יש ולחזור לעבר.. אני חייבת לציין שה´ שולח אותו בדיוק בזמן שבא לי לעזוב הכל ולחזור הבית לחילוניות. ה´ ישמור אותו הוא רב צדיק ומצחיק. ה´ ישלח לו ולילדים שלו רפואה שלמה נטלי . 07/05/2010 14:14:00 מ ד ה י ם!!!!!!!! ישר כוח, תודה רבה על ההרצאות המדהימות האלה של הידברות, במיוחד לרב יצחק פנגר- השם חנן אותו בכישרון אדיר ! אלה אפרים. 26/04/2010 10:12:00 מדהים הסיפור מרתק תודה על ששיתפת אותי בסיפורך האישי הדברים האלה רק מחזקים ומקרבים אותי יותר ויותר תודה ויקי. 25/04/2010 12:14:00 פנטסטי ממליצה לכולם לשמוע - ולראות - מענין - מצחיק - מעורר מחשבה - מרתק ומהנה - זה כדאי!!!!! יופיטר יופיטר. 10/03/2010 19:53:00 הרב פנגר יצחק אני כיום חילונית...אולי לא גמורה כמו הרב פנגר לפני חזרתו בתשובה, היות וגדלתי בבית מסורתי וישנם המון דברים ביהדות שאני מחוברת אליהם. היום אני בפיתחו של תהליך למידה לריפוי אנשים דרך הילינג וסמלים שהתקבלו מתקשור של מימדים גבוהים מאוד. ומאז חלה תפנית. אני צופה כמעט הדוקה בערוף הידברות וכן צמאה להרצאותיו של הרב פנגר. חשוב היה לי לשמוע את סיפורו באתרכם, בריתוק מוחלט עם הרבה חיוך ואוליי בעזרת השם גם אני יגיע ליום בו אתחזק. המון תודה לכם על התכנים המרתקים. ישר כוח. בן יאיר רבקה. 02/03/2010 12:24:00 לשמוע עוד?! איפה אני יכול לשמוע עוד על סיפור החיים? אהרון דנינו . 17/02/2010 14:03:00 אהבת ה´ הרצאה מדהימה, מרגשת מאוד. ממש השגחה פרטית . הרב יצחק פנגר מאוד מחזק ומרגש בהרצאות שלו, ואני מאוד אוהבת לשמוע אותן. יישר כח. פשוט השגחה פרטית אמיתית - והקדוש ברוך הוא לא סתם קרב אותך אל הדת ואליו-הקדוש ברוך הוא מאוד אוהב אותך ולכן החזיר אותך אליו, מהמקום הכל כך חילוני שהייתה אל המקום הקדוש והטהור שבו הנך נמצא היום, כי יש בך כחוחות נפש עצומים אהבה אמיתית וחזקה שיכולים לחזק בהרצאה אחת ואפילו במשפט אחד כל יהודי ויהודי לפחות ככה אני מרגישה,הדברים שלך נאמרים מהלב וחודרים ללב. תודה פזית. 11/02/2010 19:33:00 לרב יצחק פנגר הסיפור ממש מרגש ולי קשה לתאר זאת-כי עכשיו אתה באמת ניראה דוס מיקצועי... זה מזכיר לי משהו שקרה לי כשרציתי להירשם לתיכון, שאלו אותי בריאיון איך הכיתה שלי עניתי שבכיתה שלי יש 3 קבוצות:המגניבות,הפורשות והדוסיות.אז שאלו אותי אם אני יודעת מה זה באמת (ביידיש)עניתי שכן. וגם לפני כמה ימים בכיתתי היתה פגישה עם היועצת.בכיתה בנות דיברו על הקבוצות שבכיתה. אז בת אחת לא ידעה את הפירוש של דוסית באמת אז היא אמרה כך:"עטרה לא דוסית זו לא דוסית וכו´"אז עניתי לה:"אני כן דוסית"והסברתי לה. הרגשתי שעשיתי משהו ממש נכון-וסוף סוף לא יחשבו אחרת. תודה רבה, עטרה עטרה ערוסי. 08/02/2010 22:30:00 תודה רבה... הסיפור הזה חיזק וריגש אותי מאוד....תודה רבה!! נעמי. 06/02/2010 20:45:00 אני שוב פעם בהלם מהסיפור ! אני רואה את זה בפעם השלישית אני מחוברת לרב הזה ללשון שלו ולדיבור שלו מהפנט הייתי כל כך שקועה בסיפור שלו חטפתי צמרמורות וקיבלתי חיזוק ע-נ-ק-י-! היום מוצ"ש שמרתי את השבת לא בפעם הראשונה אבל כבר מזמן לא נהניתי כל כך מהשבת בזכות זה שנזכרתי בסיפורו האישי של הרב ביום חמישי וקיבלתי חיזוק בזכותו ! לקבל סימן כזה מבורא עולם ...זה דבר עצום שאין מילים צריך לספר את סיפורו של הרב בכל פעם שרוצים להוכיח לאנשים שעדיין מהססים באמונה של הבורא יתברך ... ושכל אחד שמרגיש שמשהו בו נחלש יחשוב עוד פעם על הדבר המופלא הזה והקסום הזה שקרה לרב יצחק פנגר המדהים בביטוי המילים שלו שיחשוב שוב ושוב ויראה כמה אמונה נכנסת בו זה פשוט מ-ד-ה-י-ם-! אשריך הרב זמיר כהן על ערוץ שכזה ואשריך הרב יצחק פנגר על הרצאה כל כך מהפנטת שאין כבר מילים בפי !! "הקדושששששששש ברוך הוא אנחנו אוהבים אותך !!!!!!!!!!!!! נעמי אברהם נעמי. 31/01/2010 01:10:00 מגניב מאד!!! אוולה מגניב!!!חבל הזמן הרצאה 100לפת..!!! נופר כהן. 29/01/2010 01:04:00 ספור אישי הרב פנגר אני יודע שלא יהיה לי קל אבל אני אנסה לא לבזבז את החיים שלי. תודה לך הרב, וגם לכם ב"הידברות". לילה טוב. חפץ בעילום שמי. 25/01/2010 21:59:00 אשרייך צדיק בס"ד כל הכבוד אשרייך גם אני בעל תשובה אבל להגיע לדרגה כזאת מכל כל רחוק אשרייך זה צדיק אמיתי. ליעד ב. 17/01/2010 19:03:00 מחזק מאוד ! ענת . 14/01/2010 20:13:00 :O פשששששוט מדהים !!! פשוט מדהים לראות אייזה סימן מדהים שלח לו בורא עולם אנשים שתמיד יגידו אין לי קשר לדת ואני לא יהיה בעל תשובה לעיולם טועים סיפור כזה מחזק כל בעל תשובה וסיפור שמכניס כוח וחשק לרצות את בורא עולם חוויה לצפות ברב נדיר ומיוחד כזה ולחשוב שהוא היה חילוני גמור !! מה יותר מחזק מזההההההההה?!?! הרב יצחק פנגרררררררררררר?? תבוווווווווווווווווורך !!!!! "הקדוש ברוך הוא אנחנו אוהבים אותך " להלהלה. 05/01/2010 02:56:00 תותח הבן אדם מ. 02/01/2010 19:58:00 מי שלא רואה מפסיד!!! שרון. 25/12/2009 00:18:00 חזק ממש חזק!!! נדב טז´ייב. 13/12/2009 20:50:00 "ללמד מלמדין" בס"ד עבור האדם היקר נכבדי הרב יצחק פנגר !! בדרך כלל אין מרבין בשיבחו של אדם לפניו בל יכלם בל יאלם בל יכשל!!! אבל הרגשתי שצריך בזאת להגיד שבחך לפניך!! ולפנים מן השורה !! יהי רצון מלפני הקב"ה שיהיו כל הלוי יודעין להיות מלמדין כפי אשר אתה מלמד הינך!!! והנה לך סגולה גדולה אשר ניתנה לך בעורקיך ובנפשך מאת הקב"ה באה הסגולה הזאת!!! ממנו אתה מלומד !!! ויאה מאוד שתהא מלמד ומכשיר כיצד מלמדין , יאה שתהא מלמד מלמדים ללמד נכונה!!! ואיחולי לך שתעשה המעשה וגם תעשה חיל וגם יצליחך הקב"ה בזאת !!! ברוכים ישראל לה´ אלוהינו,ברוכים אנו מלפניו שאלה בנינו!! כי ברוך ה´ אלוהינו ואלוהי אבותינו!!! ברוך ה´ אלוהינו מלך העולם ומלוא כל הארץ כבודו!!! ברוך ה אלוהי כל ישראל מן העולם ועד העולם אמן ואמן !!! בר כוכב ניסי. 13/12/2009 02:44:00 אשרינו אשרינו שזכינו יחעיע. 13/12/2009 02:40:00 מדהים יצא לי לראות את כבוד הרב יצחק פנגר בהרצאה במכללת עמק יזעראל השנה והסיפור הזה פשוט מחזק.אין מילים אחרות לתאר את זה. אני מודה לפרווייקט "נפש יהודי" שזיכה אותנו בהיכרות עם הרב פנגר וכמו כן גם עם יוני אליצור ורבים אחרים שמראים לנו יהדות מה היא. יש דברים שכל יהודי צריך לדעת,ואותם אנשים כגון יצחק פנגר מגלים בפנינו אותם. גיא יונה. 04/12/2009 11:39:00 סיפור עצמתי ביותר!!! מקסים, מחזק ומרגש!!! הקטע שהלך לשאול בעצת גדולים לגבי ה"רייקי", האמונת חכמים, ההכנעה לדעת תורה, ה"עקידת יצחק" הפרטית שלו,כלשונו, זה בשבילי היה השיא!! תודה רבה!!! ח.ר. 23/11/2009 14:44:00 גדול!! לכל צוות אתר הידברות היקרים הצדיקים אינם עושים סיפור ממעשיהם אלא מעשיהם מספרים עליהם בהוקרה והערכה רבה דניאל דניאל. 22/11/2009 22:01:00 נס אמיתי סיפור כזה נותן כוח להמשיך ולהודות לאל שנולדתי יהודיה! גרטה. 15/11/2009 12:41:00 שיחה מרתקת ומעוררת ברצוני להודות לאתר הידברות ולרב פנגר על סיפורו האישי המרתק שאפילו בתור אישה דתיה שומרת מצוות הסיפור ריגש אותי מאוד חיזק ומעורר הרהורי תשובה. יישר כח! לילך גרין. 05/11/2009 03:53:00 אם אסק שמים שם אתה אציע שאול הינך יובל. 03/11/2009 21:16:00 שכולם יחזרו בתשובה, אמן! הרצאה מהממת!!! בעזרת ה´ שכולם יחזרו בתשובה ונבין סוף סוף שאנו לא כמו הגויים ונפסיק לחקות אותם. אנחנו העם הנבחר! דיקלה . 01/11/2009 23:34:00 מדהים סיפור מדהים וכמו תמיד הרב מרתק ברכה יחיא. 28/10/2009 01:03:00 תודה כבוד הרב אתה איש יקר זכיתי להקשיב לך בימי בדידותי התהומית כרווקה בת"א כשכאב עצום בליבי על היותי רווקה בת 34 ,שמתפללת לקדוש ברוך הוא מודה לו על הכל כולל הכל רק בדבר אחד לא האמנתי מיכוון שלא ידעתי מצוות מהן , מהותי כיהודיה מהיא שהקדוש ברוך הוא ישלח לי ויאיר מזלי ואתחתן. חשבתי במשך שנים שאני מאמינה אך גיליתי שכנראה לא באמת סמכתי על אותו אלוהים ששמר עלי בשנים איומות של סבל והוציא אותי ממקומות שלא חוזרים משם שפויים ובריאים, אך ה´ לא איכזב אותי והיתחתנתי עם בחור דתי בקדושה וטהרה וחזרתי בתשובה , היום אני שומרת מצוות והחיים שלי הישתנו מקצה לקצה ויש לי אמונה אחרת בה´ ואשרי שזכיתי ואני יהודיה . תודה לך מילותיך נצורות בנפשי ומלוות אותי בהרבה רגעים שוב תודה וישר כוח. ורד מסעוד הלוי. 27/10/2009 00:20:00 תודה רציתי להגיד תודה לכל האנשים שקשורים לאתר הידברות ,אתם עושים עבודת קודש כל הכבוד. אפרת בוזגלו. 22/10/2009 20:46:00 מדהים מרגש ישר כוח ביטון . 13/10/2009 22:47:00 אשרי הרב שעמד בנסיונות הקשים האלו סיפור מדהים , מחזק, זועק על המטרה שלנו בחיים, אני אישית קיבלתי כוחות להמשיך הלאה במרץ למלא את יעודי בעולם. כולי התפעלות מהכח של עמידה בנסיון של העבודה , באמת עקידת יצחק פרטית.... ישר כח, ותמשיך לעשות חייל. יעל. 09/10/2009 13:35:00 זכה הרב שיתאהב שם שמים על ידו!!! אשרי יולדתך,אשרי אשתך,אשרי הילדים שלך,אשרי כל הדורות שיצאו מהרב ,אחד מהאנשים היהודיים הגדולים שבדורנו זכית שיתאהב שם שמים על ידך! מה יותר גדול מזה?! אתה תמיד אומר שמה שהדור שלנ צריך זה חום ואהבה,ואתה,-מלא בזה... אני הולכת ולומדת ממך דרך חיים,התבוננות נכונה,דרך חיים פשוטה ביותר-אבל גדולה מאוד אשריך,אין ספק שבך מתקיים"דברים היוצאים מהלב נכנסים ללב" לך יש המון לב.. שנזכה להיות כמוך.. איזה כיף ליהודים שיש להם את הרב יצחק פנגר עבד נאמן באמת להקב"ה ניכר שאתה עושה לש"ש מתוך אהבה. ילדה של אבא בשמים.... 01/10/2009 15:52:00 "דרוס כל דוס" חחחח... רב נדיר-כמשמעו! אין על הרב הזה מצחיק ומרתק ומעניין אין עליו פשוט אין מדלין. 29/09/2009 15:00:00 מחזקת מאוד..תודה רבה!!! הרצאה מאוד מחזקת..סיפור חיים מדהים..ממש השגחה פרטית..ה´ אוהב את הילדים שלו..כל הכבוד!! רבקה ר. 29/09/2009 04:19:00 מצמרר..מעורר.... וואיי...איזה סיפור מחזק ומעורר בתשובה.. התרגשתי...הצטמררתי... אני כ"כ אוהבת את הרב הזה!!! בורא עולם,תודה שזיכית אותי להכיר את הרב המקסים הזה!!!!! הוא מחזק ברמות מטורפות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מישי. 24/09/2009 07:54:00 סיפור עוצמתי ומחזק ביותר! קרן. 21/09/2009 17:08:00 rachel@fortunelink.co.uk Dear Rav . amazing life - may Hashem grant you and your family with good health, success, love, light, inner peace and "nachat" from your children and all you do in life. may your life be filled with Torah, Mitzvot and good deeds. Hashem B with you - Amen Rachel Elroy. 21/09/2009 15:47:00 מרצה והרצאה בחסד עליון! הרצאה מהממת ומאלפת, מאד מאד מחזקת. ש-ה´ יתן כח לכבוד הרב להמשיך לחזק ולזכות רבים. ישר כח!! שני. 21/09/2009 15:47:00 מרצה והרצאה בחסד עליון! הרצאה מהממת ומאלפת, מאד מאד מחזקת. ש-ה´ יתן כח לכבוד הרב להמשיך לחזק ולזכות רבים. ישר כח!! שני. 24/08/2009 21:19:00 מאלף!!!!אין מילים!! רינה. 23/08/2009 16:19:00 אשרייך! סיפור מדהים רחמים לויאן. 13/08/2009 17:07:00 זה רק מוכיח שהכל מאת ה´ . חזק וברוך ! אין מילים לתאר כמה אדם יכול לעבור ובסוף למצוא את האור הגנוז . כבוד הרב פנגר אתה פשוט אדם מקסים שיודע להעביר את המסר לליבו של כל אחד באשר הוא ואני שומעת תגובות של חילונים ודתיים כאחד , וזה עכשיו ברור לאחר ששמעתי את קורות חייך . בברכת ה´ עימך יהיה תמיד . מאוד נהנים מערוץ הדברות ומודים לכם על הזכות לחזק ולהבין את הדרך הנכונה . נינט. 13/08/2009 16:58:00 זה רק מוכיח שהכל מאת ה´ . נינט. 30/07/2009 19:14:00 תגובה כבוד הרב הספור שלך מרגש ומחזק תודה לך שולה. 23/07/2009 11:17:00 הרב פנגר אני מודה לה´ שגרם לי לזכות ולשמוע וללמוד את הרצאותיו של הרב פנגר אני לא יכולה לתאר איך הרב פנגר שינה את חיי ובזכותו למדתי המון על החיים ועליי ובאמת החיים נהיו לי יותר קלים ונעימים, מאז שהתחזקתי והתקרבתי לקדוש ברוך - תודה רבה לערוץ הידברות ולרב פנגר אשר מפיץ את תורתו ואת הזוהר שלו בכל רחבי הארץ אתי. 21/07/2009 08:15:00 אין עליווווווווו אין! אין עליו בעולםםםםםםםם ולא יהיהההההההה הוא אחד ויחיד מה שהוא עשה בשיעור של אחיייייייי אין האנשים פשוט התרתקו... אין עליוווווו ולא יהיההההההההה !! מאיה פרץ. 19/07/2009 13:33:00 הייתי בסמינר מהות איזה רב מדהים היתי אתמול חזרתי מסמינר של מהות והוא היה אחד המרצים שם הוא הרב הכי מדהים שאני מכירה תודה רבה שהיה כל כך אכפת לך מאיתנו ושהשקעת את כל כולך כדי שנצא משם אחרת תודה רבה על הכל היה מדהים. הודיה. 19/07/2009 03:59:00 הוא פשוט מדהים. רק לפני שעות בודדות חזרתי מסמינר מהות והרב יצחק פנגר היה אחד מהמרצים בסמינר . לא יכולתי שלא להתפעל ממנו!1 בנאדם מדהים . מצחיק כריזמתי בעל השפעה . יש לו זכות להחזיר רבים בתשובה . אשריך ישראל ! אני מודה לך כבוד הרב, על שנשארת עד שעה מאוחרת כדי לענות על שאלות , תודה על האכפתיות והדאגה . תודה רבה על הברכות ( : אני מברכת אותך שתזכה להשיב עוד רבים בתשובה שלמה שתזכה להימצא באושר תמידי ושכל משאלות ליבך יתגשמו לטובה . חזק וברוך. * הרחמן יחזיר את השבוי גלעד בן אביבה שליט בשלום ובמהרה הביתה . בת מלך ( :. 01/07/2009 21:54:00 רב מדהים!! אני רואה את ההרצאות של הרב בצבא, ואפילו חבר´ה בצבא התחילו לצפות איתי מידי פעם בהרצאות של הרב פנגר!! מדוע כבוד הרב לא מגיע מידי פעם להרצאות בצפון הארץ? :-) לב ברודקין. 01/07/2009 03:26:00 תודה תודה רבה שלום. 28/06/2009 14:55:00 תודה מקסים!!!! מוכיח שאין עוד מלבדו וגם :"אם יהיה נדחך... משם יקבצך" חיזקתם אותי, תודה. ש.ה.. 14/06/2009 06:26:00 מדהיםם אחד בסיפורים היותר מרגשים שיצא לי לשמוע.. ממחיש לי כל יום עד כמה בורא עולם אוהב אותנו. חיזקת אותי.. דניאל. 02/06/2009 01:44:00 מתנה משמים! אין כמוך!אין!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! דפנה. 20/05/2009 13:00:00 תודה על החיזוקקקק הסיפור הזה כשראיתי אותו ליפני יותר מחצי שנה ההיתי רק בהתחלה הסיפור הזה חיזק אותי פי כמה וכמה תודההההההה על הכול זכיתי אלישבע בוטבול. 05/05/2009 15:04:00 תודה! זה זמן רב שאני עוקבת אחר ההרצאות של הרב בערוץ הידברות, אין ספק שהסיפור שלו רק גורם ליותר התחזקות ואמונה בה´ יתברך..... שרה. 03/05/2009 19:32:00 מדהים פשוט מדהים מחזק וממש לעניין. ספיר. 27/04/2009 00:07:00 WOW!! פשוט מדהים. trixi. 12/04/2009 01:03:00 תגובה הסיפור האישי של הרב פנגר ממש מדהים כבר הרבה זמן שלא ראיתי כזה הרצאה. נתנאל בר-לוי. 06/04/2009 21:23:00 איזו הרצאה מדהימה בתור חוזרת בתשובה יש עליות וירידות. כבוד הרב גרמת לעליה...תודה! שירי. 10/03/2009 17:42:00 סיפןר האישי של הרב יצחק אפנגר שמעתי את ההרצאה ובמשך כל זמן הצפיה בכיתי מעומק נשמתי גופי רעד סיפור מדהים אם הוא לא היה אמיתי זה היה נראה כמו סרט בדיוני ישר כח הכי אהבתי את בקשתך לבןרא עולם שלא יעזב אותך והבנת שהאושר והעושר של האדם אינו תלוי בכסף או בכבוד אלה באושר הפנימי שלו מי יתן שירבו כמןך להבין את סוד היקום שלנו בעולם הזה התלוי בנו ובהתעלות מעל החומר אני באופן אישי יכולה לספר לך שאני בחורה מאמינה מאד אך חילונית אני מאמינה באמונה שלמה שהחומר הוא אמצעי בלבד ואין לנו שליטה על התוצאה אלה אנו אחראים רק על הדרך התהליך המסע לפסגת ההר יש להנות מהדרך בלי לנסות לשלוט בתוצאה מהמקןם הזה התןצאה תמיד תהיה חיובית אלה חוקי היקום כשאתה מבין את החוקים הרוחנים יש בידך לפצח את הקוד הקוסמי רביב יעל. 10/03/2009 04:12:00 אין מילים.. כבר המון זמן אני רואה ת`הרצאות של הרב ולא תיארתי לעצמי שמאחוריו עומד סיפור כזה של חזרה בתשובה... אשריךך הרב חיזקת אותי מאוד... שגיא. 09/03/2009 23:54:00 אשריך ר` יצחק אתה ממש מנצל את חיים אסף ש.. 01/03/2009 22:47:00 יצחק פגנר היום הייתי בהרצאה של יצחק פגנר ויצאתי משם שהנשמה שלי התפרפרה רב צדיק ביותר ותודה לך על ההרגשה הזאת ועל החיזוקים של`ך מולו טקלה. 24/02/2009 00:50:00 תענוג!! צורת ההתנסחות של כבוד הרב והעוצמה שבו,בכל ההרצאות שלו,פשוט מדהימה...! תמשיך להעביר לנו ידע כל כך מעניין כבוד הרב! אוהבים אותך מאוד! מיכאל. 06/02/2009 11:43:00 למה הרב יצחק פנגר תמיד מצחיק, מרגש, אמיתי, עוצמתי.. תמיד נשאר טעם של עוד, זה פשוט מדהים. דנה. 01/02/2009 23:29:00 למה לוותר על רייקי? מדוע הרב לא המשיך לעשות רייקי באמצעות ה"פגז" שמצא? הרי שמע ישראל הוא משפט עוצמתי ביותר שבוודאי יעניק את האנרגיות שמעניקות ארבעת המילים של הגויים ואף יותר.... יפעת מזרחי. 28/01/2009 17:06:00 תודה שנולדת! יצחק פנגר היקר, ראשית אודה לבורא עולם על כך שבחר להעביר את המסר לעם היהודי דרך פיך. הוא לא יכל לעשות בחירה יותר נכונה וטובה מזו. יש בך חכמה רבה כל כך ואהבת השם פשוט קורנת מפנייך,זה יפה ומרגש לראות ומעבר לכך פשוט גורם לקירוב. הנני חילונית ממשפחה מסורתית/דתיה ומקווה בע,ה שגם זכות החזרה בתשובה תגיע אלי. השתתפתי בכמה סמינרים של ערכים והתשובות לשאלות כבר פה רק נשאר הפער הקטן בין ההבנה לביצוע בפועל ואין לי ספק שאכן גם שעה זו תגיע. אני רואה המון שיעורים שלך בערוץ 97 הידברות,וכל פעם מרותקת מחדש ומתמלאת חכמה וחיזוקים. דווקא מעצם העובדה שלא נולדת אל תוך התשובה והגעת אליה בכוחות עצמך וכמובן השגחה מלמעלה , הרבה יותר קל ואמיתי להתחבר לדברים היוצאים מפיך. ברצוני לברך אותך בפרנסה טובה ימים מאושרים ושמחה מלאה בכל יום מחדש. בשיחה עם אחי שיחיה , התברר בכלל שהינך רב בישיבה בו הוא לומד. עולם קטן.. וטוב .. מסתבר.. ישר כח צדיק! אהובה זעפרני. 27/01/2009 21:28:00 הייתי שם וחזרתי לא יודעת אם לשמוח או לבכות אבל לקחו אותי למעלה בלי לשאול אותי..מנהרת האור והקול הנעים שמדבר אלי..כל קרובי משפחתי שנפטרו באו לקראתי שמחים בידיים פתוחות אלי ואני לא יכולה לגשת אליהם..אני קצת מעליהם כשנפתח מולי בית דין של מעלה..וכולם רואים את המשפט הנורא מכל..מזעזע..אין לאן לברוח..מראים לי סרט על מסך ענק..כל החיים שלי וכל הבושות..דברים קטנים כגדולים..בכיתי..התחננתי צרחתי הבטחתי הכללללללל רק תנו לי לחזור לחיים..אחד הרבנים דיבר איתי ואמר להם עזבו אותה..אני יודע שהיא תהיה בסדר..לא האמנתי..שחררו אותי תוך שנייה וחזרתי לגופי דרך הנחיריים..אז הבנתי מה זה "נשמת אפי" כמו שכתוב "ויפח באפיו נשמת חיים".תודה למי שקרא..ואשרי המאמין.. בת ישראל. 19/01/2009 19:17:00 ישר כח! מדהים ומחזק! כ.ד. 18/01/2009 22:21:00 תודה רבה לרב בתור חרדית וגרמת לי לחיזוק רוחני בכיתי וצחקתי אתה מוסר את ההרצאה בצורה מדהימה הכי ריגש אותי הקטע ששמעת לרב והחלטת לעזוב את הרייקי דבורה. 13/01/2009 20:36:00 יישר כח וואוו איזה יופי, ממש מרגש. שה` ימשיך ללוות אותך בכל אשר תפנה. שאלה איילה. 08/01/2009 16:23:00 מלך! הרב יצחק פנגר אני מת עליך יכול ליהיות שבקרוב אחזור בתשובה והכך ביזכותך ובאדוני שלמעלה ביום שאני אפגוש אותך אני אומר לך אני יחבק אותך ואנשק את ידך! תמשיך ליהיות רב חמוד ומקסים בעל חן והומור! מאור וענונו. 29/12/2008 21:50:00 תודה רבה לך על החיזוק! תודה רבה לך כבוד הרב על החיזוק ממש חיזקת אותי עם המילים שלך יישר כוח! מעיין חזרתי. 27/12/2008 18:23:00 הרבה יצחק פנגר סיפור חייך מאוד מדהים התרגשתי מאוד אפילו עד דמעות מעט אנשים מצליחים להשפיע על חיי והרב השפיע עלי הכי הרבה.. הרב שינה לי השקפות חיים חיזק אותי באמונה נתן לי להבין את החיים שמעתי וראיתי מספר הרצאות שלך ואני כל פעם מתחזקת מחדש הרב אדם מאוד חכם ומיוחד ואין הרבה אנשים כמו הרב מקווה שתמשיך להרצות ולזכות את הרבים ובהצלחה רבה מעיין אלבז. 18/12/2008 11:50:00 זה פשוט זה פשוט מדהים הרב אתה חד בדרא ממש יישר כח גדול שימי. 15/12/2008 14:58:00 מרתק הרב פנגר, סיפור חזרתך בתשובה מאלף, אתה מספר את הדברים באופן ממגנט. אני מוצא את עצמי כל פעם מחדש מבצע חיפוש על השם שלך כדי לצפות בהרצאותיך. דורון דגן. 13/12/2008 תגובה מדהים!! מיכאל איסעקוב. 11/12/2008 09:38:00 אחד מצדיקי העולם אשרייך כבוד הרב יצחק פנגר אתה בשבילי אחד הרבנים שאני מקשיבה להרצאה שלך בעיקר על זוגיות אני צוחקת ומתרגשת בו זמנית אתה פשוט גורם לי להתחזק ולהיות אישה טובה יותר לבעלי אין עלייך באמת שבורא עולם יזכה אותך להיות מאושר תמיד ולהיות שמח ושתהיה בריא תמיד כדי לשמח אנשים אחרים כי אתה מצליח ושהבורא ייתן לך להתקדם יותר עלאה ולהתפרסם יותר כי יש עוד אנשים שצריכים להקשיב לך ולדעת על קיומך לדעתי בכל רחבי העולם אשר נמצאים יהודים כמונו . תישאר תמיד שמח ומשמח כי ככה אנחנו אוהבים אותך לורין זנו לוי. 08/12/2008 09:16:00 ע נ ק!!!!!!!! תודה רבה לך.ישר כח.אני אוהב אותך! אוריאן אמיר. 07/12/2008 01:02:00 כבוד הרב ישר כוח הרצאה מרגשת ומדהימה ישרר כחח אביבית. 06/12/2008 23:52:00 הדרך לתשובה אמיתית הרצאה מרתקת מפי אדם מדהים יישר כח אורן. 04/12/2008 23:30:00 כבוד הרב, ישר כח! מאוד נהניתי! הרצאה מאוד מחזקת. לרב פנגר יש יכולת רטורית פשוט מדהימה. הרצאה מומלצת מאוד! יאיר א.. 02/12/2008 20:18:00 תגובה הלואי עלי ציון. 30/11/2008 04:07:00 לכבוד הרב ההרצאות מענינות מאוד ישר כח קריספין. 24/11/2008 03:07:00 יצחק פנגר כבוד הרב, אני כל-כך התחברתי לדברים שאמרת ואני מאמין שכרגע אני עובר בחיי תהליך שקשה לי מאוד להסביר אותו. אני בא מבית שידעו בו מה זאת דת(כשרות,חגים),אבל שום דבר מעבר לזה ואני חושב שזומנת לחיי שלא במקרה - נתקלתי בסרטון קצר שלך ב YOU TUBE ופשוט התעניינתי והיום,אני כבר אחרי 3 סרטים שצפיתי בהם ביומיים והיד עוד נטויה... אני חושב שאני מתחיל להתחזק יותר וזה דבר שתמיד היה רדום בתוכי אבל אני חושב שמתחיל לקרות לי איזה משהו. בכל אופן,אני מאוד מעריך את הדרך שבה העברת את הדברים ואני אשמח לראות עוד סרטים לימודיים מפיך ואני מאחל לך את כל האושר וכפול מזה שדיברת עליו... תודה ויום טוב. חביב גבאי. 17/11/2008 22:31:00 לכבוד קדושת הרבי הסיפור שלך נגע ללבי וחיזק אותי מאוד מאוד אני מקווה שכל מי שישמע את הסיפור הזה יתחזק ממנו ויקח את כל הטוב שיש בו אני מקווה שתבוא לתת לנו שיעורים באיזור הדרום ואם נוכל נגיע אחריך לכל מקום שתיהיה בו תודה תודה תודה לך על כל הכח שאתה משריש באדם ובזכותך הרבה דברים נראים אחרת לכלל.שה` ישתבך שמו לעד יברך אותך ויתן לך הצלחה בכל מה שאתה עושה והמון כוח לממש את יכולתך חנן בן ארמון. 13/11/2008 16:55:00 הרב יצחק פנגר אתה אחד הרבנים הגדולים שתדע לך שהשיחה שלך בילדי שגיא ויעקב באשדוד ב3 בלילה (אשרייך על הכוח שהיה לך) חיזקה אותי מאוד ומאז שנזכרים בך תמיד משבחים אותך ובאמת רוצים שתבוא עוד לאשדוד.. אפילו המלצתי לראש הישיבה שלי(ישיבת נווה הרצוג) שתבוא להרצות לנו בישיבה באמת יביא חיזוק לכולם. "אשרינו שיש לנו רבי כזה" חנונה. 13/11/2008 09:55:00 אתה מדהים אני בחורה נשואה מסורתית לאחר ששמעתי הרצאה שלך בפעם הראשונה בהמלצת חבר בעבודה אני נהנת מכול רגע היתי רוצה שתגיע גם לבאר שבע להרצאות אני מאמינה שהרבה ישמחו לשמוע אותך יש בך עוצמה שאי אפשר לתאר בברכת יום טוב גלוריה מימוני גלוריה. 07/11/2008 18:57:00 הרצאה מעניינת, מתובלת בחוש הומור ובמוסר השכל. bronya. 06/11/2008 13:42:00 מסע מדהים רגב לוי חתוכה. 05/11/2008 11:57:00 אין עוד רב כמוך הייתי רוצה שתדריך את בני שנמצא בשלבים הראשונים של החזרה בתשובה. דיברתי איתך לפני מספר חודשים בטלפון וכאמא של 3 בנים 2 נכדים באמת נדהמתי מהשיחה איתך. אני מאוד נהנית מההרצאות שלך בהידברות. שה` ישמור אליך, כבוד הרב, יש לאימך זכות גדול שזכתה בבן כמוך. יישר כוח. רינה קזיאב. 02/11/2008 16:43:00 הרב יצחק פנגר.... תמיד ל``אלופו של עולם``יש גם סגנים...אני מסכים שאתה אחד מהם!!!!! מיכאל. 30/10/2008 01:21:00 אין לי מילים... ישר כח!!! אין לי מילים... ישר כח!!! סילבי שירה משען. 29/10/2008 08:54:00 תגובה בס"ד תודה וכל הכבוד. ההרצאה יוצאת מן הכלל. משפחת כץ. 27/10/2008 13:29:00 אתה פשוט נהדר לרב יצחק פנגר תדע לך שפשוט חיזקת אותי אני בחור ישיבה אני פשוט ממש התחזקתי ממך אתה מדהים תודה רבה לך יש לך זכות גדולה מאוד אשריך ע.בוסקילה. 27/10/2008 13:25:00 הרב אנו מעריצים אותך פפפפפצצות לגבות ירון בוכריס. 02/10/2008 20:48:00 מהמםםםם איןןןן הרצאהה מעלפתת.. במיוחד שזה היה בגדרה.. ;) מממ... 28/09/2008 17:22:00 מאלף!! סיפור מאלף,הרצאה מאלפת מה שהרב עבר בחיים זה שיעור לכולם! הכרתי את הרב מזמן ותמיד הבנתי שהוא חוזר בתשובה אבל עד לסיפור הזה... פשוט מרתק!! אושרי. 27/09/2008 23:44:00 מרגש עד דמעות ישר כח לרב יצחק פנגר סיפורך האישי , ריגש אותי מאוד והעביר בי צמרמורות , פשוט הרצאה מהממת ,ממש שמעתי בשקיקה לכל מילה, המשך כך אשריך , ששי בר. 23/09/2008 15:32:00 אין מילים... אני בטוח שה" שלח את הרב פנגר לדור הזה לא סתםם, יש בו קסם מיוחד שממגנט אותך אליו. רפאל אפללו. 01/04/2008 10:22:00 יישר כח גדול צדיק. אין מילים בכדי לתאר איזה חיזוק גדול שואבים לאחר סיפור חיים כשלך.אני מאוד מרוגש ומאמין שזה ילווה אותי הלאה.לכן יישר כח גדול.ומה שנותר לומר.אשרייך צדיק. אבי שירם. 23/03/2008 13:09:00 אין מילים! איזה הרצאה מרגשת באמת אחת ההרצאות שהכי אהבתי לשמוע.. זה ממש מחזק ובאמת מי ששמוע לא יכול להגיד שחס ושלום התורה שקר.פשוט כולם כבר יודעים שדרך התורה אמת והד` אמת וכל הדת היהודית אמת ופשוט מדהים לגלולת כל פעם מחדש דברים על התורה ממש חזק. אשריך הרב והלוואי שכולם יהיו חכמים בתורה כמוך .אמן. דניאלה דה גרסיה. 17/03/2008 22:33:00 פשוט אין מילים, כל הכבוד ויישר כח! רני ט. 28/02/2008 18:08:00 הרצאה מדהימה ההרצאה היתה ממש יפה ומחזקת תודה רבה אתי . ז.. 27/02/2008 22:22:00 מדהים! הרצאה מדהימה ומרתקת!! אחת היפות ששמעתי בחיי. מרגשת מאוד ומחזקת. תודה רבה ותזכו למצוות. שרית . 13/02/2008 17:58:00 אתה פשוט תותחחחחחחחחח אשריך שמואל יגל אמור. 31/01/2008 12:45:00 הרצאה כובשת!! נראה לי שזו ההרצאה היחידה ששמעתי עד הסוף!! פשוט הרצאה כ-ו-ב-ש-ת!! הייתי עם חיוך על הפנים כל ההרצאה. ישר כוח! יש לרב יצחק פנגר חוכמת חיים אדירה.הוא מעביר את ההרצאה בקלילות, עם סיפורים מצחיקים שאין דקה שהיא משעממת.שוב, ישר-כוח! אורלי. 24/01/2008 00:21:00 אחלה הרצאה.. אני מוריד את הסרטים שלך בישביל לצרוב אותם לשיעור תרה שלנו.. אפשר לקבל את ההורדה?? זה די דחוף.. אלידור אלקיים. 29/12/2007 23:16:00 יוחנן ישר כח על החיזוק יהי רצון שנזכה להארת התורה ראובני. 19/12/2007 21:11:00 תותח עללללללל!!! בס``ד תרם לי המון! מאוד מעניין!! יאוו כמה אפשר לחוות! בעזרת ה` נעשה ורק נצליח!! עדי. 08/12/2007 15:24:00 לא מאלף,מ-ח-נ-ך!!!אין מילים!!! הרצאה מדהימה ביותר,אחת היפות ששמעתי,עם מסר חזק ביותר!שה` יחזק את כול מפעל הידברות וכול העוסקים בדבר,א-מ-ן! שרון. 18/11/2007 01:45:00 איך אני יכול לפגוש את פנגר? מישהו יודע??? אייל שוקרון. 03/11/2007 20:04:00 ישר-כח ישר-כח יואב. 30/10/2007 00:11:00 מדהים אחת ההרצאות המרתקות ביותר ששמעתי... לינוי. 14/10/2007 09:05:00 מציעה להפיץ את ההרצאה הזאת לכל אלה שיוצא יש לעמוד בנתב``ג ולחלק חינם את הדיסק עם ההרצאה המדהימה הזאת לכל אלה שטסים להודו, תאילנד וכו`. ella. 06/10/2007 22:24:00 מדהים חובה לראות משהו לא מהעולם הזה דני. 24/09/2007 21:35:00 מדהים הרצאה מדהימה יש לי ספר שלו שנקרא:``המכתב`` רב מדהים יודע למסור את הדברים שלו בצורה יפה! ליטל. 31/08/2007 23:40:00 סיפור חיים מרתק ומעורר השראה תודה לך על שהכנסת בי קצת שכל והמון חשק לחזור בתשובה שלמה בע``ה sarit. 20/08/2007 02:18:00 אין עליך אתה תותח אין עלייך אתה תותח פשוט תותח מרגש אמיתי הולך עד הסוף חזק ותתחזק ליאורה שלו. 17/08/2007 00:58:00 כבוד הרב אשריך התחושה החזקה שהוא נותן שאין דרך אחרת אין אמצע כ``כ מומחשת שדברים שחשבתי עליהם כקשים כרגע נראים לי כ``כ טפשיים לעומת הנסיון העצום שלו ישר כח מיכל . 13/08/2007 18:06:00 הרצאה מדהימה! הרצאה מרגשת מאוד! יישר כוח לרב ולכל צוות הידברות , שד` יברך אתכם בכל הברכות הטובות ואת כל עם ישראל,אמן! שני. 06/08/2007 13:11:00 פשוט גדול יעקב בן יעקב. 06/08/2007 00:50:00 Yeitschak Panger-the personal story A great teller, facsinating way of self expression,intelligent with a fresh sense of humor.Thank you. Ornah Gabay. 03/08/2007 03:48:00 great story Great story, hopefully more and more people will see the truth. HAZAK VE EMATZ. HAIM REZNIK. 03/08/2007 01:53:00 u maid my day i enjoyed alot liran karin . 24/07/2007 15:34:00 מרגש ןמרתק. אזרח. 23/07/2007 12:03:00 חזק וברוך הרב הצחקת ריגשת וחיזקת אותי. אלי מירושלים. 11/07/2007 12:13:00 הרב יצחק פנגר אתה איש מדהים!!! שמעתי על הסיפור שלך כבר לפניי מספר חודשים דרך חבר שלומד בישיבה בקרית ספר...לא זכרתי את שמך(מחילה) אבל אתמול שנתקלתי בהרצאה שלך הכל היתחבר לי מחדש יחד עם סיפורו של חברי...חזק וברוך שהקב``ה יתן לך כח.אמן קובי. 04/07/2007 14:09:00 יישר כוח לכבוד הרב יצחק פנגר, אשריך על חיים מעניינים ומרתקים לכל שלביהם. כל הכבוד לרצינותך והתעמקותך בכל נושא שאליו אתה נכנס. הרצאה מאלפת. בהלחה בכל דרכיך. מרדכי הוהדנה. 17/06/2007 14:53:00 37 תמים או פולש? ל.ע.. 17/06/2007 10:42:00 להיות אדם יהודי ברוך ה` זכיתי לראות את הרב יצחק פנגר בסמינר ערכים לבנות. ואני יכולה להעיד ממקור ראשון כי שווה לצאת לסמינר. ב-4 ימים אתה לומד מזה להיות בן אדם...יהודי!! כל פעם אני מתרגשת מהסיפור של הרב מחדש..תודה רבה להידברות ולערכים ולשופר ולכל האירגונים שעושים מעל ומעבר בשביל להשיב את אחינו האובדים... ולכבוד הרב- יישר כוח!! סיוון. 06/06/2007 00:13:00 יש הרצאה בנושא מדיטציה קבלית של הרב גיל גרשון טבעון. הוא מדבר שם על מנטרות ו``גיורן`` ש.מ. 02/06/2007 10:55:00 לי אישית יצא לשמוע את ההרצאה בלייב. בסמינר ערכים שנערך בנתניה. הרצאה פשוט מרתקת מאדם מדהים היודע להעביר את המסר בצורה הברורה ביותר. יישר כוח הרב יצחק פנגר! חיים משרקי. 31/05/2007 23:01:00 א. ישר כח ענק ב. איפה.... איפה ניתן לשמוע שיעורים של הרב ..אני מאשקלון. ברכה והצלחה. עמי . 31/05/2007 14:50:00 סיפור אישי אשרייך הרב יצחק פנגר! אין כמוך מאוד מעניין ומחזקקקקקקק דיקלה גולן. 28/05/2007 22:02:00 ענק !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מיכאל אוחיון. 28/05/2007 18:00:00 הרצאה מרתקת מרגשת ממש התרגשתי בקטעים מסוימים עד דמעות שלא נדע. הלואי ויהיה לי איזה גילוי סימן משהו שזהו זה. יעל. 28/05/2007 14:05:00 ואיייי מדההיייים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אין זה פשוט רב אדיר!!! ישר כחח אני נדהם כל פעם מחדש ליאור. 27/05/2007 23:41:00 שמע ישראל אבינו!! אין לנו על מי לסמוך רק באמת היה מרגש ומעניין...תמשיך לעשות ולהפיץ את הסיפור שלך זה יכול לעזור לאנשים שנמצאים בדילמה עם עצמם.. שי. 27/05/2007 15:39:00 מדהים !!!!!!! מיכאל אוחיון. 22/05/2007 15:26:00 הרב יצחק פנגר מתנה מהשם אי אפשר לתאר את ההנאה מהסיפור האישי של הרב,מעביר את הסיפור בצורה מושלמת ומי שלא פוקח עיניים אחרי זה פשוט מתעלם מהאמת!לכל הרווקים והרווקות,נשואים ונשואות רוצו לסמינר ``ערכים`` תרגישו ב``ה שמצאם את הדרך הביתה אין הרגשה מאושרת מזו. לילך. 08/05/2007 00:34:00 יישר כח הרב יישר כח זיכת אותי.. חיים משה. 06/05/2007 23:19:00 הרצאה מעוררת ומאוררת אני אישה שומרת מסורת ושמעתי הרצאות רבות אך זאת ריגשה אותי במיוחד ומאחלת לכל בית ישראל שיזכו ללכת בדרך השם יתברך אמן. מלכה עזרא חיים. 06/05/2007 21:36:00 סרט מחזק - החיים בידיים שלנו אפרת. 28/04/2007 21:24:00 לרב יצחק פנגר איזה תותח מצחיק מואד נהנתי ישר כך כבוד הרב!!! אברהם מולה. 23/04/2007 00:56:00 סיפור אישי ההרצאה שלך על חייך מאוד מחזקת אייל חבני. 22/04/2007 00:55:00 תענוג היה לשמוע זה מוכיח שכל אחד כולל אתאיסטים יכולים להתחזק הרצאה מעניינת אהבתי אותה מאוד אוהב אתכם הידברות אשריכם תמשיכו בחיזוק עמ``י מתן. 06/04/2007 23:14:00 סיפור אישי מרתק הרצאה מענינת מרתקת סיפור אישי מרתק שנותן כוח לכל יהודי צריך להעביר את הסיפור לכל יהודי בכדי שנבין שבורא עולם שומר עלינו יישר כוח ניסים פיטוסי. 06/04/2007 13:38:00 תגובה בס``ד ישר כח טובי. 06/04/2007 09:30:00 סיפורו האישי של הרב פנגר אשרך שהגעת למקום שאתה נימצא בו ובירצוני להודות לך על האור שאתה מאיר בדרכי כאשר אני שומעת את ההרצאות שלך שנעשות בדרך מיוחדת ומעניינת שכייף לישמוע אותך והלוואי שיום אחד יאיר לי האור ואזכה להיות מאושרת ולהבין מה התפקיד שלי בעולם הזה. תודה לך . לוי מרים . 06/04/2007 00:41:00 עוד הרצאה מהממת יש עוד הרצאה מהממת מפי הרב בנוגע ליסורים , מומלץ ביותר , מחזק ביותר. תודה רבה על ההרצאות הנפלאות, רוצה עוד :) ליאור. 02/04/2007 00:10:00 גיור שיטת הרייקי לא נראה לי שהרייקי פסול לחלוטין.לא מבין את פסלותו.בכל אופן שמענו על שמע ישראל שפעל כמנטרה חזקה מאד.בוודאי אפשר לפעול ולהפעיל כוחות אלו מתוך קדושה.נקודה למחשבה. שי ע.. 26/03/2007 20:44:00 כל כך, אבל כל כך מרתק! בעלי ואני צפינו בסיפור האישי של הרב פנגר ומאז לא מפסיקים לספרו לכולם. כל מי ששומע מקשיב בפה פעור! הסיפור מרתק ואפילו הצליח להוציא מבעלי את צמד המילים:``חזק ביותר``.... תודה לרב על החיזוק הנפלא לעבודת השם. קרן. 14/03/2007 15:55:00 לכבוד הרב יצחק פנגר כבוד הרב שלום רב.שמי יובל ורציתי לומר לך שאני פשוט נהנה לראות את ההרצאות שלך.אתה מעביר את החומר בדרך נעימה מצחיקה ומרתקת... יובל סין פאו. 06/03/2007 01:55:00 אשרך צדיק אברהם.ע. 27/02/2007 02:54:00 חזק ואמץ מקסים ומרגש, ושתזכה בעזרת השם לחזק אנשים כמו שחיזקת אותי ציפי מזרחי. 15/02/2007 23:21:00 סיפורך האישי בס``ד נפלאות דרכי ה` צדיקים ילכו בם. ח.אברבוך חיים אברבוך. 15/02/2007 02:00:00 הרב יצחק פנגר הרצאה מדהימה הייתי מרותק אליה. כל הכבוד לצוות הידברות ערן כהן. 13/02/2007 02:57:00 הסיפור האישי מאד נהניתי לשמוע את ההרצאה היה מאלף מעניין ומרתק הרב יצחק מדבר בצורה המרתקת את שומעיו וניחן בכושר דיבור יוצא מגדר הרגיל. ישר כוח ! ריגשת אותי מאד ! אבירם. 31/01/2007 11:43:00 סיפור אישי התרגשתי עד דמעות בעיקר מהסיפור על הכותל. תודה לכל צוות הידברות. עלו והצליחו! מירי. 29/01/2007 19:56:00 מומלץ! מומלץ! מומלץ! הרצאה מדהימה ומרגשת! יהי רצון שהקב``ה יפתח שערי תשובה לכל עם ישראל הקדוש. הילה. 24/01/2007 08:18:00 שאלה לא ברור לי מדוע לא ניתן היה להכשיר את הרייקי בשימוש במנטרה אחרת, יהודית? שם. 23/01/2007 22:56:00 הרצאה מעולה!! אחלה של הרצאה אהבתי! אריאל. 22/01/2007 13:45:00 סיפור אישי הרב פנגר ממש מדהים ומרגש. אתה מחזק אותי ועונה על מספר שאלות שלי. תודה רבה ויישר כוח. goty elgrishi. 22/01/2007 01:30:00 סיפור אחד המדהימים ששמעתי סיפור אחד המדהימים ששמעתי ליאת. 22/01/2007 00:38:00 ``סןף דבר הכל נשמע את האלוקים ירא...`` ``סןף דבר הכל נשמע את האלוקים ירא ואת מצוותיו שמור כי זה כל האדם``. אחי ורעי, סיפורו של רבי יצחק הוכיח מהו רצונו מהו מהותו של היהודי, בחיק אבינו. ולא זאת אלא בקירבה חזקה ``שמאלו תחת ראשי וימינו תחבקני`` ואז גם נטעם מהו חיות עולם זה , ובע``ה גם עולם הבא. אחי בכל מצב בו אתם נמצאים בתשובה או מתחזקים בתשובה דעו ``כי את אשר יאהב השם יוכיח וכאב את בנו ירצה``. השם יתברך מוכיח את אוהביו , לכן חיזקו ואימצו מסיפור זה של רבי יצחק ואל תרפו, וחקקו בלבכם יסוד חיותנו שזהו באומרנו בכל כוחות ליבנו ונפשנו ``שמע ישראל השם אלוקינו השם אחד``. ברוך השם אל אמת. שלום. 22/01/2007 00:02:00 סןף דבר שלום. 21/01/2007 19:20:00 יכול ליהיות שחקן כוח מישחק מאוד חזק אבל צחוק בצד ישר כוח גדול שוה מרים. 21/01/2007 01:32:00 הרב יצחק פנגר שליט``א אנו שמחים לקבל לאתר ``הידברות`` את הרב יצחק פנגר שליט``א. הרצאה מאוד מיוחדת ומרגשת. ממולצת מאוד לכולם, בכל פעם ששומעים את הסיפור של הרב נהנים ומתחזקים מחדש! יישר כח גדול! תודה !. 19/01/2007 12:21:00 יש לו חוש הומור חזק. מאד נהנתי מההרצאה. תודה לכל צוות הידברות על מה שהם עושים בישבילנו. אברהם. 18/01/2007 22:40:00 דברים היוצאים מהלב,נכנסים אל הלב ישרכח לרב יצחק על היושר והכנות והצורה האמיתית שבה הועברו הדברים,מצאתי את אותה ההרצאה שלדעתי תוכל לסחוף עוד קרובים אחרים ,אני שותפה גם לתחושה של מגיבה מס 9 שאכן יש לשים לב שגדול מחזירי התשובה בדורנו מלווה אותך פעמיים לפחות,כמובן שהכוונה לרבי מילובביץ. ישר כח והמון הצלחה הן בגשמיות והן ברוחניות לך לאשתך ולכל צאצאיך. ןשתזכה לעלות מעלה ומעלה במדרגות התורה ולהמשיך להפיץ את שמו יתברך ובכך להחיש את הגאולה השלימה במהירה בימינו אמן . ג.יהודית. 18/01/2007 21:06:00 מדהים מדהים מדהים איזה סיפור חיים הייתי מרותק למסך הצלחת לרגש אותי ולגרום לי לחייך אתה פשוט תותח לא יאמן עד לאן היית צריך להגיע בשביל לדעת שהאמת נמצאת בארץ הקודש כל הכבוד אני מאוד מחזיק ממך על מה שעברת חזק ואמץ תמיר. 16/01/2007 17:25:00 פשש לא יאמן איך אדם מחפש את האמת ברגע אחד כול חיו משתנים אני פשוט גאה באנשים עם אמונה כול כך אמיתית בנפש שלהם ברוך השם חיזקתה אותיי... אבי כהן. 16/01/2007 17:24:00 הרצעה מדהימה ומענינן ריגשתה אותי אין הרצעה אמיתי ומאוד שוחפת על תוך האמת של האדם אתה פשוט חיזקתה אותיי אדיר. 16/01/2007 17:22:00 מדהים פשוט מדהים איזה הרצעה מרתקת מאוד אותיי מאוד מאוד חיזקתה ברוך השם זכיתי לראות את ההרצעה הזאות ואני יפרסם אותה לעוד חברים רבים אין זה ממש מדהים רותם שלם. 16/01/2007 16:49:00 איזו זכות יש לנו היהודים.... הרצאה מרתקת ביותר,מחזקת ופשוט לעניין.יישר כח הרב יצחק. שמרית. 15/01/2007 22:39:00 סיפור על אומץ לב כבוד הרב נהננו והתרגשנו מסיפורך. כבעלי תשובה בתחילת דרכנו קיבלנו כח להתחזק יישר כח אילן וליזי אצלן. 15/01/2007 22:29:00 הרב - כל כך ריגשת!!! כבוד הרב, מרגש ומדהים. גם אני חוזרת בתשובה, עם רקע שמזכיר קצת את שלך, רק מי שעובר כזה דבר, יכול באמת להבין את מה שעברת. אני מקווה שתזכה לחזק רבים רבים מבני ישראל. שמע ישראל ה` אלוקינו ה` אחד. רציתי לציין כי פעמיים הרבי כיוון אותך, בצמתים חשובות מאד. האם שמת לכך לב? בקרוב בע``ה הגאולה. חוזרת בתשובה. 15/01/2007 05:17:00 הרב יצחק פנגר חזק! נהניתי מכל רגע חובה לראות יוסי גולן. 15/01/2007 01:31:00 אשרי הרב אין מילים בפי,רב תודות נותן רצון עז לעשות שינוי אמיתי אמיר כהן. 15/01/2007 00:40:00 אל כבוד הרב פנגר! אני מאחלת לך שכל חייך יעברו באושר טהור ואמיתי כמו האושר שאתה חווה כעת.ויהי רצון שתמשיך לרגש אחרים(ולחזק) כמו שריגשת אותי בסיפורך הבלתי ייאמן! מאחלת לך ולמשפחתך בריאות שלווה והרבה אמונה בקב``ה!! צופה קבועה. 15/01/2007 00:30:00 הרצאה מרגשת ומעולה! תודה לכבוד הרב! עידן . 14/01/2007 20:02:00 סיפור אישי הרצאה יפה ומחזקת ביותר!! אסף . מ. 14/01/2007 16:53:00 הרב פנגר בס``ד הרב מחזק גם את המחוזקים יישר כח ענק!!!! אורליהודית. 14/01/2007 15:57:00 מרגש הזמן- המשאב היחיד שהולך ולא שב. איזו יכולת מרשימה שלא לפספס שום רגע מהחיים. השראה חזקה עבורי. יעקב יחזקאל. 14/01/2007 15:51:00 סיפור אישי יצחק פנגר בס``ד הרצאה מהממת, מאוד התרגשתי מההתחלה עד הסוף. סיפור חייו בטוב טעם מפולפל בצורה צנועה והרבה יראת שמים. אשריך רבי יצחק - אדם שמוצא את בוראו הוא הכי מאושר. אדם אמיתי ביותר. יהי רצון שיחזיר הרבה אנשים בתשובה. אמן. גם את עצמי. רוצים עוד הרצאות כאלה. בס``ד. g. blok. 08/01/2007 09:16:00 אין מילים נוגע בנשמה שרה. 06/01/2007 16:30:00 אחת ההרצאות היפות הרצאה מעניינת ביותר! שווה צפייה... שבת שלום לכל עם ישראל :) מאמינה שלמה :]. 06/01/2007 01:26:00 From Strength to Strength Rabbi Panger, Your story and presentation was powerful. You are a very talented, authentic and charismatic story teller! May Hashem continue to bless you and may you continue to use your incredible KOCHOT in impacting others to find what you have found, The reason for our existence. Yesher Koach, with gratitude and admiration, Esther Nicoll, Los Angeles Esther. 04/01/2007 01:20:00 שמעעעעעעעעעע ישראלללל!!!! ה` אלוקינו ה אחד!!!!! זה הקטע הכי חזקק!! הילה. סיפור אישי - הרב יצחק פנגר לפני 12 שנה הייתי חילוני ,הבנתי שהחיים זה לא משחק ואני את החיים שלי רוצה לנצל בצורה המקסימלית ביותר.עוד בצבא החלטתי להרשם ללימודי רפואה משלימה בת"א להתמחות ברפואה סינית.אחרי הרבה מאוד מאמצים אני מתקבל להיות נזיר במנזר. 1.צריך להיות בשתיקה לסדר גודל של זמן של חצי שנה 2.תרגילי יוגה ברמה מאוד מאוד גבוהה אחרי כמה חודשים של שתיקה הרגשתי שאני כבר לא מסוגל,הרגשתי כמו הר געש שעומד להתפרץ,המילים הראשונות שיצאו מפי היו אלו פסוקים מתוך ההפטרה שאמרתי בבר מצווה אני בעצמי לא הבנתי מה קורה לי........ סרטים דומים פרשת משפטים - הרשות שניתנה לרופא בשירות הציבור פרק 39 מסע כומתה בשירות הציבור פרק 38 גבורתו של שמשון הנזיר בשירות הציבור פרק 37 הגישה לרפואה ביהדות בשירות הציבור פרק 36 בשירות הציבור פרק 35 מסע אל מעמקי הנפש מאמרים דומים החינוך היהודי מסע בבקעת כנרות לימוד התורה ולימוד גיאומטריה איך לגדל ילדים אופטימיים? אני אנווט!! אני אקבע!! אני.. אשלם! ילדים זה שמחה?? בין עקידת יצחק למסעי הצלב המזוזה הכחולה עולם החוויות כשהאדם עושה מדיטציה שאלות ותשובות דומות ברצוני להזמין חוג בית לנשים גם .. נטילת ידיים וברכות הנהנים לפי הספרדים .. חוזרת בתשובה הכירה חילוני מקסים דין החילוניים ואלו התרמו גופתם למדע הלכות בכשרות המטבח {לפי עדות המזרח} יחס לחילוני שידוך עם משפחה חילונית-דחוף קבורה חילונית רפואה משלימה ברוח היהדות דתיה וחילוני מאוד יפה

אשרייך הרב תזכה כך עוד אנשים בעז"ה שרק יחזרו בתשובה. והרבה חוזרים!!

רב פנגר היקר! אתה לא יודע כמה אני מתעשרת מעומק רוחני כאשר אני שומעת את ההרצאות שלך ,ולראשונה, עכשו שמעתי את סיפור החזרה בתשובה. אין ספק שאתה אדם עם המון כוח רצון ועם נחישות יוצאת דופן, וכשהגעת לרגע האמת, לא פספסת את הרכבת. אני מאחלת לך המשך פורה ומבורך.הלואי ובעלי היה מוכן לשמוע את ההרצאות שלך. אני מעריצה אותך ואת כל רבני ההידברות, אתם, פשוט, גאונים והלואי וכל אנשי הממשלה, מקבלי ההחלטות במדינה ייקבלו מכם את ההכוונה.תודה על כל מילה שאני שומעת.

בס"ד ברוך ד´ זכינווווווווווווו, מי היינו מפסידים ,אם לא היה פונה לדרך ד´. צריך להודות לד´ שנתן לו לחזור בתשובה ב"ה ,ובזכותו חוזרים עוד הרבה,כן ירבה בעז"ה. תודה לרב שמזכה אותנו,ואנו זוכים לשמוע הרצאותיו. אשרינו אשרינו אשרינו שיש לנו רבי כזה!.

כבוד הרב תודה רבה! שה´ יחזיר לך טוב וברכה בכל עזרת לי מאוד וחזקת אותי בקשר שלי עם הבורא ועם אשתי


איזה אישיות!!!! ממש מחזק!!! ישר כוח!

תודה רבה !!!!

סיפור מדהים :)

מדהים לשמוע את הסיפור שלך שהוא מלמד הרבה איך לנצל את הזמן.

מאוד יפה,נהנתי מכל רגע,חוויה מדהימה,זוהי זכות לשמוע את הסיפור הזה,ולהפיק ממנו לקחים.תודה להשם.

הרב אשריך שזכית! ה´ אוהב אותךךךך!!!!!!!!!!!!

מדהים!!! ההרצאה גורמת להרהורי תשובה!!!

לא כל אחד זוכה להיות כל-כך כן ואמיתי עם עצמו.

תודה תודה שאתה קיים, אתה שליח קסם של הבורא יתברך בזכותך התחזקתי רבות גם בתיקון המידות וגם בלקחת עול מלכות שמיים אתה מקמים שה´ ישמור אןתך אמן. יש לי מלא מה להגיג א. אני מזמרת את כל הבדיחות שלך ב.כל הסרטים החילוניים שאתה שואל לפעמים בהרצאות שלך כן גם אני ראיתי כאילו. כבר שנה אני צופה בך כל יום כל הרצאה שלך גם מוקלטת, אלו שב 21:00 בעלי גם נדבק. ישר הבנתי שאתה מזל מאזניים, כמו שאתה אומר שלכולם יש תווים דומים, ויש להם פחות או יותר אותו אופי כל ילדי אותו מזל. גם הנחתי שאתה יליד 1971 כמוני, ואז באחת ההרצאות שלך, כשאתה מדבר על משה כאילו או על יעקב אמרת נניח שהוא נולד ב3/10/1971, ישר אמרתי שזהו התאריך שלך.יום אחד אמרת שאמך חשבה שנולדת ביום שישי וזה היה חג סוכות וישר הבנתי שצדקתי ואתה מזל מאזניים. לדעתי אתה דלי במזל האישי או אופק או איך שקוראים לזה .[ איזה מפגרת אני מרוב התלהבות שכחתי אולי תאריך הלידה שלך מופיע באתר הסיפור האישי]

לרב פנגר אני כול כך אוהב אותך...אתה פשוט כזה מתוק כזה חכם כזה מחזק.כן ירבו כמותך בישראל ויישר כוח על העבודה הנפלאה עלה והצלח ותעלה מלעה מלעה בתורה הקדושה...

כבר המון זמן שאני רוצה לשמוע את סיפור חייו של הרב וב"ה זכיתי. לרב פנגר אישית, תודה רבה לך על השיעורים המעניינים והמלמדים שמועברים בכזו צורההה מצויינת!!

הרצאה הזו היא חוויה!!! חוויה מרוממת ומחייבת .משהו שלא רואים כל יום...! חיזוק עצום!!!

סיפור מדהים!~ יישר כוח לכבוד הרב יצחק פנגר. החמוד והחכם והמצחיק שמעביר הרצאות נפלאות.

יהודי שלא שומר מצוות זה כמו אדם שקיבל לידיו מתנה הכי גדולה בעולם ואינו משתמש בה אין כמו הדת הכל חוץ מזה הבל בעולם אין מאושרים כמו החרדים ששומרים מצוות באמת אלו החיים הכי אמיתיים ומאושרים יש בהם הכל אבל בצורה של הגיון וסייגים וחלילה לא איזה פרימיטיביות, הרב יצחק פנגר אשרייך שזכית לחזור בתשובה ולחזק יהודים תזכה תמיד להגדיל תורה ולהאדירה אמן!

גברא דמיסתפינא מיניה גברא רבא חילך לאורייתא

הרב הכי מצחיק בעולם אין אי אפשר לתאר במילים את מה שאתה עושה ואת השמחת חיים שיש בך .... כבוד הרב אתה צדיק ואין עלייך ה´ ישמור אותך ואת המשפחה שלך .. שיהיה לך רק טוב בחיים .. אין עלייך אחד הרבנים שאני הכי מתחברת אלייהם.. מספר ומעביר מסרים ומחזק בצורה כ"כ מעניינת מצחיקה וכייפית תודה כבוד הרב חיזקת אותי הרבה ....פשוט כל פעם שישי איזה משבר נכנסת להרצאות שלך וחוזרת משהי אחרת שמחה אור עינים פשו מאושרת ... אין עלייך כבוד הרב והסיפור האישי שלך מרגש ומחזק ביותר ... בחיים לא הייתי מעלה בדעתי ... שמאחוריי בנאדם צדיק כמוך מסתתר לא חתיכת סיפר כזה .... אוהבת אותך כבוד הרב תודה תודה בזכותך אני מתחזקת ומתעלה ברוחניות תודה כבוד הרב

אני שאני חרדית חיזקתה אותי מאודדדדדדד... הזכות שלך עצומה ..לאין ערוך... הרב שאני הכי הכי אוהבת... רב שלא היה ונהיה... מזכיי הרבים... אשריך ואשריכם ´הידברות´..

הרצאה מדהימה! תודה לך בורא עולם !

אחד הדברים...!!!

הלוואי שדברים שיוצאים מהלב יחדרו ללבות אחינו כל עם ישראל להבין ולדעת שיש להם אוצר - התורה הקדושה ואבא אדיר שרק אליו יש להתחבר, לבכות להתייעץ, לבקש לספר, לאהוב!!! איזה כיף לך שככה אתה גורם נחת רוח לסבים שלך ובטח לה´ יתברך!! מועדים לשמחה :-)

כבוד הרב! מה אגיד כל כך הרבה יש לי לומר לך...אני מתחזקת בזכותך...אוהבת את מי שאתה מושלם... חד כתער,שנון,בעל חוש הומור מבריק ...צופה בכל התכניות שלך ומתמוגגת ממך...שה" ימלא את כל משאלות ליבך לטובה.אמןןןן רציתי לשאול אם יש מייל של הרב שאפשר לשאול שאלות ?


שווה צפייה בכל מחיר.

הרב פשוט מאלף


סיפור ממש מדהים, מחזק ומרגש מאוד. נותן כוח ומזור לנפש- גם אחרי יום עבודה מייגע... ה´ יברך אותו ומשפחתו וכל העוסקים במלאכת הקודש לחיזוק עם ישראל. יישר כוח ענק!!!

את ההרצעה הזאות ראיתי לפחות 12 פעמים

הרב המתוק הזה פשוט מדהים כמה שכל כמה ידע איזה גאון כמה תארים ובסוף מבין שאין עוד מלבדו.רק השם והמצוות אמת פשוט מרגש.ישר כוח.הלוואי וכול מיני גבי גזית וחברה שדומים לו יזכו ליראות ולשמוע הרצאות מהסוג הזה. העם היהודי הוא קדוש.ולכן מיתעקבת הגאולה השם מחכה ומצפה לעוד בנים ובנות שילכו בדרך האמת במסירות נפש.ירבו כמותו בישראל אמן...

כבוד הרב מגיע אלינו מידי פעם למדרשייה בירושלים להרצות לנו שיעורי תורה ובכל פעם הוא מדבר על כמה קשה להיות בעלת תשובה וכמה עליות וירידות יש ולחזור לעבר.. אני חייבת לציין שה´ שולח אותו בדיוק בזמן שבא לי לעזוב הכל ולחזור הבית לחילוניות. ה´ ישמור אותו הוא רב צדיק ומצחיק. ה´ ישלח לו ולילדים שלו רפואה שלמה

ישר כוח, תודה רבה על ההרצאות המדהימות האלה של הידברות, במיוחד לרב יצחק פנגר- השם חנן אותו בכישרון אדיר !

תודה על ששיתפת אותי בסיפורך האישי הדברים האלה רק מחזקים ומקרבים אותי יותר ויותר תודה

ממליצה לכולם לשמוע - ולראות - מענין - מצחיק - מעורר מחשבה - מרתק ומהנה - זה כדאי!!!!!

אני כיום חילונית...אולי לא גמורה כמו הרב פנגר לפני חזרתו בתשובה, היות וגדלתי בבית מסורתי וישנם המון דברים ביהדות שאני מחוברת אליהם. היום אני בפיתחו של תהליך למידה לריפוי אנשים דרך הילינג וסמלים שהתקבלו מתקשור של מימדים גבוהים מאוד. ומאז חלה תפנית. אני צופה כמעט הדוקה בערוף הידברות וכן צמאה להרצאותיו של הרב פנגר. חשוב היה לי לשמוע את סיפורו באתרכם, בריתוק מוחלט עם הרבה חיוך ואוליי בעזרת השם גם אני יגיע ליום בו אתחזק. המון תודה לכם על התכנים המרתקים. ישר כוח.

איפה אני יכול לשמוע עוד על סיפור החיים?

הרצאה מדהימה, מרגשת מאוד. ממש השגחה פרטית . הרב יצחק פנגר מאוד מחזק ומרגש בהרצאות שלו, ואני מאוד אוהבת לשמוע אותן. יישר כח. פשוט השגחה פרטית אמיתית - והקדוש ברוך הוא לא סתם קרב אותך אל הדת ואליו-הקדוש ברוך הוא מאוד אוהב אותך ולכן החזיר אותך אליו, מהמקום הכל כך חילוני שהייתה אל המקום הקדוש והטהור שבו הנך נמצא היום, כי יש בך כחוחות נפש עצומים אהבה אמיתית וחזקה שיכולים לחזק בהרצאה אחת ואפילו במשפט אחד כל יהודי ויהודי לפחות ככה אני מרגישה,הדברים שלך נאמרים מהלב וחודרים ללב. תודה

הסיפור ממש מרגש ולי קשה לתאר זאת-כי עכשיו אתה באמת ניראה דוס מיקצועי... זה מזכיר לי משהו שקרה לי כשרציתי להירשם לתיכון, שאלו אותי בריאיון איך הכיתה שלי עניתי שבכיתה שלי יש 3 קבוצות:המגניבות,הפורשות והדוסיות.אז שאלו אותי אם אני יודעת מה זה באמת (ביידיש)עניתי שכן. וגם לפני כמה ימים בכיתתי היתה פגישה עם היועצת.בכיתה בנות דיברו על הקבוצות שבכיתה. אז בת אחת לא ידעה את הפירוש של דוסית באמת אז היא אמרה כך:"עטרה לא דוסית זו לא דוסית וכו´"אז עניתי לה:"אני כן דוסית"והסברתי לה. הרגשתי שעשיתי משהו ממש נכון-וסוף סוף לא יחשבו אחרת. תודה רבה, עטרה

הסיפור הזה חיזק וריגש אותי מאוד....תודה רבה!!

אני רואה את זה בפעם השלישית אני מחוברת לרב הזה ללשון שלו ולדיבור שלו מהפנט הייתי כל כך שקועה בסיפור שלו חטפתי צמרמורות וקיבלתי חיזוק ע-נ-ק-י-! היום מוצ"ש שמרתי את השבת לא בפעם הראשונה אבל כבר מזמן לא נהניתי כל כך מהשבת בזכות זה שנזכרתי בסיפורו האישי של הרב ביום חמישי וקיבלתי חיזוק בזכותו ! לקבל סימן כזה מבורא עולם ...זה דבר עצום שאין מילים צריך לספר את סיפורו של הרב בכל פעם שרוצים להוכיח לאנשים שעדיין מהססים באמונה של הבורא יתברך ... ושכל אחד שמרגיש שמשהו בו נחלש יחשוב עוד פעם על הדבר המופלא הזה והקסום הזה שקרה לרב יצחק פנגר המדהים בביטוי המילים שלו שיחשוב שוב ושוב ויראה כמה אמונה נכנסת בו זה פשוט מ-ד-ה-י-ם-! אשריך הרב זמיר כהן על ערוץ שכזה ואשריך הרב יצחק פנגר על הרצאה כל כך מהפנטת שאין כבר מילים בפי !! "הקדושששששששש ברוך הוא אנחנו אוהבים אותך !!!!!!!!!!!!! נעמי אברהם

אוולה מגניב!!!חבל הזמן הרצאה 100לפת..!!!

אני יודע שלא יהיה לי קל אבל אני אנסה לא לבזבז את החיים שלי. תודה לך הרב, וגם לכם ב"הידברות". לילה טוב.

בס"ד כל הכבוד אשרייך גם אני בעל תשובה אבל להגיע לדרגה כזאת מכל כל רחוק אשרייך זה צדיק אמיתי.


פשוט מדהים לראות אייזה סימן מדהים שלח לו בורא עולם אנשים שתמיד יגידו אין לי קשר לדת ואני לא יהיה בעל תשובה לעיולם טועים סיפור כזה מחזק כל בעל תשובה וסיפור שמכניס כוח וחשק לרצות את בורא עולם חוויה לצפות ברב נדיר ומיוחד כזה ולחשוב שהוא היה חילוני גמור !! מה יותר מחזק מזההההההההה?!?! הרב יצחק פנגרררררררררררר?? תבוווווווווווווווווורך !!!!! "הקדוש ברוך הוא אנחנו אוהבים אותך "ממש חזק!!!

בס"ד עבור האדם היקר נכבדי הרב יצחק פנגר !! בדרך כלל אין מרבין בשיבחו של אדם לפניו בל יכלם בל יאלם בל יכשל!!! אבל הרגשתי שצריך בזאת להגיד שבחך לפניך!! ולפנים מן השורה !! יהי רצון מלפני הקב"ה שיהיו כל הלוי יודעין להיות מלמדין כפי אשר אתה מלמד הינך!!! והנה לך סגולה גדולה אשר ניתנה לך בעורקיך ובנפשך מאת הקב"ה באה הסגולה הזאת!!! ממנו אתה מלומד !!! ויאה מאוד שתהא מלמד ומכשיר כיצד מלמדין , יאה שתהא מלמד מלמדים ללמד נכונה!!! ואיחולי לך שתעשה המעשה וגם תעשה חיל וגם יצליחך הקב"ה בזאת !!! ברוכים ישראל לה´ אלוהינו,ברוכים אנו מלפניו שאלה בנינו!! כי ברוך ה´ אלוהינו ואלוהי אבותינו!!! ברוך ה´ אלוהינו מלך העולם ומלוא כל הארץ כבודו!!! ברוך ה אלוהי כל ישראל מן העולם ועד העולם אמן ואמן !!!

אשרינו שזכינו

יצא לי לראות את כבוד הרב יצחק פנגר בהרצאה במכללת עמק יזעראל השנה והסיפור הזה פשוט מחזק.אין מילים אחרות לתאר את זה. אני מודה לפרווייקט "נפש יהודי" שזיכה אותנו בהיכרות עם הרב פנגר וכמו כן גם עם יוני אליצור ורבים אחרים שמראים לנו יהדות מה היא. יש דברים שכל יהודי צריך לדעת,ואותם אנשים כגון יצחק פנגר מגלים בפנינו אותם.

מקסים, מחזק ומרגש!!! הקטע שהלך לשאול בעצת גדולים לגבי ה"רייקי", האמונת חכמים, ההכנעה לדעת תורה, ה"עקידת יצחק" הפרטית שלו,כלשונו, זה בשבילי היה השיא!! תודה רבה!!!

לכל צוות אתר הידברות היקרים הצדיקים אינם עושים סיפור ממעשיהם אלא מעשיהם מספרים עליהם בהוקרה והערכה רבה דניאל

סיפור כזה נותן כוח להמשיך ולהודות לאל שנולדתי יהודיה!

ברצוני להודות לאתר הידברות ולרב פנגר על סיפורו האישי המרתק שאפילו בתור אישה דתיה שומרת מצוות הסיפור ריגש אותי מאוד חיזק ומעורר הרהורי תשובה. יישר כח!


הרצאה מהממת!!! בעזרת ה´ שכולם יחזרו בתשובה ונבין סוף סוף שאנו לא כמו הגויים ונפסיק לחקות אותם. אנחנו העם הנבחר!

סיפור מדהים וכמו תמיד הרב מרתק

זכיתי להקשיב לך בימי בדידותי התהומית כרווקה בת"א כשכאב עצום בליבי על היותי רווקה בת 34 ,שמתפללת לקדוש ברוך הוא מודה לו על הכל כולל הכל רק בדבר אחד לא האמנתי מיכוון שלא ידעתי מצוות מהן , מהותי כיהודיה מהיא שהקדוש ברוך הוא ישלח לי ויאיר מזלי ואתחתן. חשבתי במשך שנים שאני מאמינה אך גיליתי שכנראה לא באמת סמכתי על אותו אלוהים ששמר עלי בשנים איומות של סבל והוציא אותי ממקומות שלא חוזרים משם שפויים ובריאים, אך ה´ לא איכזב אותי והיתחתנתי עם בחור דתי בקדושה וטהרה וחזרתי בתשובה , היום אני שומרת מצוות והחיים שלי הישתנו מקצה לקצה ויש לי אמונה אחרת בה´ ואשרי שזכיתי ואני יהודיה . תודה לך מילותיך נצורות בנפשי ומלוות אותי בהרבה רגעים שוב תודה וישר כוח.

רציתי להגיד תודה לכל האנשים שקשורים לאתר הידברות ,אתם עושים עבודת קודש כל הכבוד.


סיפור מדהים , מחזק, זועק על המטרה שלנו בחיים, אני אישית קיבלתי כוחות להמשיך הלאה במרץ למלא את יעודי בעולם. כולי התפעלות מהכח של עמידה בנסיון של העבודה , באמת עקידת יצחק פרטית.... ישר כח, ותמשיך לעשות חייל.

אשרי יולדתך,אשרי אשתך,אשרי הילדים שלך,אשרי כל הדורות שיצאו מהרב ,אחד מהאנשים היהודיים הגדולים שבדורנו זכית שיתאהב שם שמים על ידך! מה יותר גדול מזה?! אתה תמיד אומר שמה שהדור שלנ צריך זה חום ואהבה,ואתה,-מלא בזה... אני הולכת ולומדת ממך דרך חיים,התבוננות נכונה,דרך חיים פשוטה ביותר-אבל גדולה מאוד אשריך,אין ספק שבך מתקיים"דברים היוצאים מהלב נכנסים ללב" לך יש המון לב.. שנזכה להיות כמוך.. איזה כיף ליהודים שיש להם את הרב יצחק פנגר עבד נאמן באמת להקב"ה ניכר שאתה עושה לש"ש מתוך אהבה.

אין על הרב הזה מצחיק ומרתק ומעניין אין עליו פשוט אין

הרצאה מאוד מחזקת..סיפור חיים מדהים..ממש השגחה פרטית..ה´ אוהב את הילדים שלו..כל הכבוד!!

וואיי...איזה סיפור מחזק ומעורר בתשובה.. התרגשתי...הצטמררתי... אני כ"כ אוהבת את הרב הזה!!! בורא עולם,תודה שזיכית אותי להכיר את הרב המקסים הזה!!!!! הוא מחזק ברמות מטורפות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Dear Rav . amazing life - may Hashem grant you and your family with good health, success, love, light, inner peace and "nachat" from your children and all you do in life. may your life be filled with Torah, Mitzvot and good deeds. Hashem B with you - Amen

הרצאה מהממת ומאלפת, מאד מאד מחזקת. ש-ה´ יתן כח לכבוד הרב להמשיך לחזק ולזכות רבים. ישר כח!!

הרצאה מהממת ומאלפת, מאד מאד מחזקת. ש-ה´ יתן כח לכבוד הרב להמשיך לחזק ולזכות רבים. ישר כח!!


סיפור מדהים

חזק וברוך ! אין מילים לתאר כמה אדם יכול לעבור ובסוף למצוא את האור הגנוז . כבוד הרב פנגר אתה פשוט אדם מקסים שיודע להעביר את המסר לליבו של כל אחד באשר הוא ואני שומעת תגובות של חילונים ודתיים כאחד , וזה עכשיו ברור לאחר ששמעתי את קורות חייך . בברכת ה´ עימך יהיה תמיד . מאוד נהנים מערוץ הדברות ומודים לכם על הזכות לחזק ולהבין את הדרך הנכונה .


כבוד הרב הספור שלך מרגש ומחזק תודה לך

אני מודה לה´ שגרם לי לזכות ולשמוע וללמוד את הרצאותיו של הרב פנגר אני לא יכולה לתאר איך הרב פנגר שינה את חיי ובזכותו למדתי המון על החיים ועליי ובאמת החיים נהיו לי יותר קלים ונעימים, מאז שהתחזקתי והתקרבתי לקדוש ברוך - תודה רבה לערוץ הידברות ולרב פנגר אשר מפיץ את תורתו ואת הזוהר שלו בכל רחבי הארץ

אין עליו בעולםםםםםםםם ולא יהיהההההההה הוא אחד ויחיד מה שהוא עשה בשיעור של אחיייייייי אין האנשים פשוט התרתקו... אין עליוווווו ולא יהיההההההההה !!

איזה רב מדהים היתי אתמול חזרתי מסמינר של מהות והוא היה אחד המרצים שם הוא הרב הכי מדהים שאני מכירה תודה רבה שהיה כל כך אכפת לך מאיתנו ושהשקעת את כל כולך כדי שנצא משם אחרת תודה רבה על הכל היה מדהים.

רק לפני שעות בודדות חזרתי מסמינר מהות והרב יצחק פנגר היה אחד מהמרצים בסמינר . לא יכולתי שלא להתפעל ממנו!1 בנאדם מדהים . מצחיק כריזמתי בעל השפעה . יש לו זכות להחזיר רבים בתשובה . אשריך ישראל ! אני מודה לך כבוד הרב, על שנשארת עד שעה מאוחרת כדי לענות על שאלות , תודה על האכפתיות והדאגה . תודה רבה על הברכות ( : אני מברכת אותך שתזכה להשיב עוד רבים בתשובה שלמה שתזכה להימצא באושר תמידי ושכל משאלות ליבך יתגשמו לטובה . חזק וברוך. * הרחמן יחזיר את השבוי גלעד בן אביבה שליט בשלום ובמהרה הביתה .

אני רואה את ההרצאות של הרב בצבא, ואפילו חבר´ה בצבא התחילו לצפות איתי מידי פעם בהרצאות של הרב פנגר!! מדוע כבוד הרב לא מגיע מידי פעם להרצאות בצפון הארץ? :-)

תודה רבה

מקסים!!!! מוכיח שאין עוד מלבדו וגם :"אם יהיה נדחך... משם יקבצך" חיזקתם אותי, תודה.

אחד בסיפורים היותר מרגשים שיצא לי לשמוע.. ממחיש לי כל יום עד כמה בורא עולם אוהב אותנו. חיזקת אותי..

אין כמוך!אין!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הסיפור הזה כשראיתי אותו ליפני יותר מחצי שנה ההיתי רק בהתחלה הסיפור הזה חיזק אותי פי כמה וכמה תודההההההה על הכול זכיתי

זה זמן רב שאני עוקבת אחר ההרצאות של הרב בערוץ הידברות, אין ספק שהסיפור שלו רק גורם ליותר התחזקות ואמונה בה´ יתברך.....

פשוט מדהים מחזק וממש לעניין.


הסיפור האישי של הרב פנגר ממש מדהים כבר הרבה זמן שלא ראיתי כזה הרצאה.

בתור חוזרת בתשובה יש עליות וירידות. כבוד הרב גרמת לעליה...תודה!

שמעתי את ההרצאה ובמשך כל זמן הצפיה בכיתי מעומק נשמתי גופי רעד סיפור מדהים אם הוא לא היה אמיתי זה היה נראה כמו סרט בדיוני ישר כח הכי אהבתי את בקשתך לבןרא עולם שלא יעזב אותך והבנת שהאושר והעושר של האדם אינו תלוי בכסף או בכבוד אלה באושר הפנימי שלו מי יתן שירבו כמןך להבין את סוד היקום שלנו בעולם הזה התלוי בנו ובהתעלות מעל החומר אני באופן אישי יכולה לספר לך שאני בחורה מאמינה מאד אך חילונית אני מאמינה באמונה שלמה שהחומר הוא אמצעי בלבד ואין לנו שליטה על התוצאה אלה אנו אחראים רק על הדרך התהליך המסע לפסגת ההר יש להנות מהדרך בלי לנסות לשלוט בתוצאה מהמקןם הזה התןצאה תמיד תהיה חיובית אלה חוקי היקום כשאתה מבין את החוקים הרוחנים יש בידך לפצח את הקוד הקוסמי

כבר המון זמן אני רואה ת`הרצאות של הרב ולא תיארתי לעצמי שמאחוריו עומד סיפור כזה של חזרה בתשובה... אשריךך הרב חיזקת אותי מאוד...


היום הייתי בהרצאה של יצחק פגנר ויצאתי משם שהנשמה שלי התפרפרה רב צדיק ביותר ותודה לך על ההרגשה הזאת ועל החיזוקים של`ך

צורת ההתנסחות של כבוד הרב והעוצמה שבו,בכל ההרצאות שלו,פשוט מדהימה...! תמשיך להעביר לנו ידע כל כך מעניין כבוד הרב! אוהבים אותך מאוד!

מצחיק, מרגש, אמיתי, עוצמתי.. תמיד נשאר טעם של עוד, זה פשוט מדהים.

מדוע הרב לא המשיך לעשות רייקי באמצעות ה"פגז" שמצא? הרי שמע ישראל הוא משפט עוצמתי ביותר שבוודאי יעניק את האנרגיות שמעניקות ארבעת המילים של הגויים ואף יותר....

יצחק פנגר היקר, ראשית אודה לבורא עולם על כך שבחר להעביר את המסר לעם היהודי דרך פיך. הוא לא יכל לעשות בחירה יותר נכונה וטובה מזו. יש בך חכמה רבה כל כך ואהבת השם פשוט קורנת מפנייך,זה יפה ומרגש לראות ומעבר לכך פשוט גורם לקירוב. הנני חילונית ממשפחה מסורתית/דתיה ומקווה בע,ה שגם זכות החזרה בתשובה תגיע אלי. השתתפתי בכמה סמינרים של ערכים והתשובות לשאלות כבר פה רק נשאר הפער הקטן בין ההבנה לביצוע בפועל ואין לי ספק שאכן גם שעה זו תגיע. אני רואה המון שיעורים שלך בערוץ 97 הידברות,וכל פעם מרותקת מחדש ומתמלאת חכמה וחיזוקים. דווקא מעצם העובדה שלא נולדת אל תוך התשובה והגעת אליה בכוחות עצמך וכמובן השגחה מלמעלה , הרבה יותר קל ואמיתי להתחבר לדברים היוצאים מפיך. ברצוני לברך אותך בפרנסה טובה ימים מאושרים ושמחה מלאה בכל יום מחדש. בשיחה עם אחי שיחיה , התברר בכלל שהינך רב בישיבה בו הוא לומד. עולם קטן.. וטוב .. מסתבר.. ישר כח צדיק!

לא יודעת אם לשמוח או לבכות אבל לקחו אותי למעלה בלי לשאול אותי..מנהרת האור והקול הנעים שמדבר אלי..כל קרובי משפחתי שנפטרו באו לקראתי שמחים בידיים פתוחות אלי ואני לא יכולה לגשת אליהם..אני קצת מעליהם כשנפתח מולי בית דין של מעלה..וכולם רואים את המשפט הנורא מכל..מזעזע..אין לאן לברוח..מראים לי סרט על מסך ענק..כל החיים שלי וכל הבושות..דברים קטנים כגדולים..בכיתי..התחננתי צרחתי הבטחתי הכללללללל רק תנו לי לחזור לחיים..אחד הרבנים דיבר איתי ואמר להם עזבו אותה..אני יודע שהיא תהיה בסדר..לא האמנתי..שחררו אותי תוך שנייה וחזרתי לגופי דרך הנחיריים..אז הבנתי מה זה "נשמת אפי" כמו שכתוב "ויפח באפיו נשמת חיים".תודה למי שקרא..ואשרי המאמין..

מדהים ומחזק!

בתור חרדית וגרמת לי לחיזוק רוחני בכיתי וצחקתי אתה מוסר את ההרצאה בצורה מדהימה הכי ריגש אותי הקטע ששמעת לרב והחלטת לעזוב את הרייקי

וואוו איזה יופי, ממש מרגש. שה` ימשיך ללוות אותך בכל אשר תפנה. שאלה

הרב יצחק פנגר אני מת עליך יכול ליהיות שבקרוב אחזור בתשובה והכך ביזכותך ובאדוני שלמעלה ביום שאני אפגוש אותך אני אומר לך אני יחבק אותך ואנשק את ידך! תמשיך ליהיות רב חמוד ומקסים בעל חן והומור!

תודה רבה לך כבוד הרב על החיזוק ממש חיזקת אותי עם המילים שלך יישר כוח!

סיפור חייך מאוד מדהים התרגשתי מאוד אפילו עד דמעות מעט אנשים מצליחים להשפיע על חיי והרב השפיע עלי הכי הרבה.. הרב שינה לי השקפות חיים חיזק אותי באמונה נתן לי להבין את החיים שמעתי וראיתי מספר הרצאות שלך ואני כל פעם מתחזקת מחדש הרב אדם מאוד חכם ומיוחד ואין הרבה אנשים כמו הרב מקווה שתמשיך להרצות ולזכות את הרבים ובהצלחה רבה

זה פשוט מדהים הרב אתה חד בדרא ממש יישר כח גדול

הרב פנגר, סיפור חזרתך בתשובה מאלף, אתה מספר את הדברים באופן ממגנט. אני מוצא את עצמי כל פעם מחדש מבצע חיפוש על השם שלך כדי לצפות בהרצאותיך.

מדהים!!

אשרייך כבוד הרב יצחק פנגר אתה בשבילי אחד הרבנים שאני מקשיבה להרצאה שלך בעיקר על זוגיות אני צוחקת ומתרגשת בו זמנית אתה פשוט גורם לי להתחזק ולהיות אישה טובה יותר לבעלי אין עלייך באמת שבורא עולם יזכה אותך להיות מאושר תמיד ולהיות שמח ושתהיה בריא תמיד כדי לשמח אנשים אחרים כי אתה מצליח ושהבורא ייתן לך להתקדם יותר עלאה ולהתפרסם יותר כי יש עוד אנשים שצריכים להקשיב לך ולדעת על קיומך לדעתי בכל רחבי העולם אשר נמצאים יהודים כמונו . תישאר תמיד שמח ומשמח כי ככה אנחנו אוהבים אותך

תודה רבה לך.ישר כח.אני אוהב אותך!


הרצאה מרתקת מפי אדם מדהים יישר כח

מאוד נהניתי! הרצאה מאוד מחזקת. לרב פנגר יש יכולת רטורית פשוט מדהימה. הרצאה מומלצת מאוד!

הלואי עלי

ההרצאות מענינות מאוד ישר כח

כבוד הרב, אני כל-כך התחברתי לדברים שאמרת ואני מאמין שכרגע אני עובר בחיי תהליך שקשה לי מאוד להסביר אותו. אני בא מבית שידעו בו מה זאת דת(כשרות,חגים),אבל שום דבר מעבר לזה ואני חושב שזומנת לחיי שלא במקרה - נתקלתי בסרטון קצר שלך ב YOU TUBE ופשוט התעניינתי והיום,אני כבר אחרי 3 סרטים שצפיתי בהם ביומיים והיד עוד נטויה... אני חושב שאני מתחיל להתחזק יותר וזה דבר שתמיד היה רדום בתוכי אבל אני חושב שמתחיל לקרות לי איזה משהו. בכל אופן,אני מאוד מעריך את הדרך שבה העברת את הדברים ואני אשמח לראות עוד סרטים לימודיים מפיך ואני מאחל לך את כל האושר וכפול מזה שדיברת עליו... תודה ויום טוב.

הסיפור שלך נגע ללבי וחיזק אותי מאוד מאוד אני מקווה שכל מי שישמע את הסיפור הזה יתחזק ממנו ויקח את כל הטוב שיש בו אני מקווה שתבוא לתת לנו שיעורים באיזור הדרום ואם נוכל נגיע אחריך לכל מקום שתיהיה בו תודה תודה תודה לך על כל הכח שאתה משריש באדם ובזכותך הרבה דברים נראים אחרת לכלל.שה` ישתבך שמו לעד יברך אותך ויתן לך הצלחה בכל מה שאתה עושה והמון כוח לממש את יכולתך

אתה אחד הרבנים הגדולים שתדע לך שהשיחה שלך בילדי שגיא ויעקב באשדוד ב3 בלילה (אשרייך על הכוח שהיה לך) חיזקה אותי מאוד ומאז שנזכרים בך תמיד משבחים אותך ובאמת רוצים שתבוא עוד לאשדוד.. אפילו המלצתי לראש הישיבה שלי(ישיבת נווה הרצוג) שתבוא להרצות לנו בישיבה באמת יביא חיזוק לכולם. "אשרינו שיש לנו רבי כזה"

אני בחורה נשואה מסורתית לאחר ששמעתי הרצאה שלך בפעם הראשונה בהמלצת חבר בעבודה אני נהנת מכול רגע היתי רוצה שתגיע גם לבאר שבע להרצאות אני מאמינה שהרבה ישמחו לשמוע אותך יש בך עוצמה שאי אפשר לתאר בברכת יום טוב גלוריההייתי רוצה שתדריך את בני שנמצא בשלבים הראשונים של החזרה בתשובה. דיברתי איתך לפני מספר חודשים בטלפון וכאמא של 3 בנים 2 נכדים באמת נדהמתי מהשיחה איתך. אני מאוד נהנית מההרצאות שלך בהידברות. שה` ישמור אליך, כבוד הרב, יש לאימך זכות גדול שזכתה בבן כמוך. יישר כוח.

תמיד ל``אלופו של עולם``יש גם סגנים...אני מסכים שאתה אחד מהם!!!!!

אין לי מילים... ישר כח!!!

בס"ד תודה וכל הכבוד. ההרצאה יוצאת מן הכלל.

לרב יצחק פנגר תדע לך שפשוט חיזקת אותי אני בחור ישיבה אני פשוט ממש התחזקתי ממך אתה מדהים תודה רבה לך יש לך זכות גדולה מאוד אשריך


איןןןן הרצאהה מעלפתת.. במיוחד שזה היה בגדרה.. ;)

סיפור מאלף,הרצאה מאלפת מה שהרב עבר בחיים זה שיעור לכולם! הכרתי את הרב מזמן ותמיד הבנתי שהוא חוזר בתשובה אבל עד לסיפור הזה... פשוט מרתק!!

ישר כח לרב יצחק פנגר סיפורך האישי , ריגש אותי מאוד והעביר בי צמרמורות , פשוט הרצאה מהממת ,ממש שמעתי בשקיקה לכל מילה, המשך כך אשריך ,

אני בטוח שה" שלח את הרב פנגר לדור הזה לא סתםם, יש בו קסם מיוחד שממגנט אותך אליו.

אין מילים בכדי לתאר איזה חיזוק גדול שואבים לאחר סיפור חיים כשלך.אני מאוד מרוגש ומאמין שזה ילווה אותי הלאה.לכן יישר כח גדול.ומה שנותר לומר.אשרייך צדיק.

איזה הרצאה מרגשת באמת אחת ההרצאות שהכי אהבתי לשמוע.. זה ממש מחזק ובאמת מי ששמוע לא יכול להגיד שחס ושלום התורה שקר.פשוט כולם כבר יודעים שדרך התורה אמת והד` אמת וכל הדת היהודית אמת ופשוט מדהים לגלולת כל פעם מחדש דברים על התורה ממש חזק. אשריך הרב והלוואי שכולם יהיו חכמים בתורה כמוך .אמן.


ההרצאה היתה ממש יפה ומחזקת תודה רבה

הרצאה מדהימה ומרתקת!! אחת היפות ששמעתי בחיי. מרגשת מאוד ומחזקת. תודה רבה ותזכו למצוות.

אשריך

נראה לי שזו ההרצאה היחידה ששמעתי עד הסוף!! פשוט הרצאה כ-ו-ב-ש-ת!! הייתי עם חיוך על הפנים כל ההרצאה. ישר כוח! יש לרב יצחק פנגר חוכמת חיים אדירה.הוא מעביר את ההרצאה בקלילות, עם סיפורים מצחיקים שאין דקה שהיא משעממת.שוב, ישר-כוח!

אני מוריד את הסרטים שלך בישביל לצרוב אותם לשיעור תרה שלנו.. אפשר לקבל את ההורדה?? זה די דחוף..

ישר כח על החיזוק יהי רצון שנזכה להארת התורה

בס``ד תרם לי המון! מאוד מעניין!! יאוו כמה אפשר לחוות! בעזרת ה` נעשה ורק נצליח!!

הרצאה מדהימה ביותר,אחת היפות ששמעתי,עם מסר חזק ביותר!שה` יחזק את כול מפעל הידברות וכול העוסקים בדבר,א-מ-ן!

מישהו יודע???

ישר-כח

אחת ההרצאות המרתקות ביותר ששמעתי...

יש לעמוד בנתב``ג ולחלק חינם את הדיסק עם ההרצאה המדהימה הזאת לכל אלה שטסים להודו, תאילנד וכו`.

משהו לא מהעולם הזה

הרצאה מדהימה יש לי ספר שלו שנקרא:``המכתב`` רב מדהים יודע למסור את הדברים שלו בצורה יפה!

תודה לך על שהכנסת בי קצת שכל והמון חשק לחזור בתשובה שלמה בע``ה

אין עלייך אתה תותח פשוט תותח מרגש אמיתי הולך עד הסוף חזק ותתחזק

התחושה החזקה שהוא נותן שאין דרך אחרת אין אמצע כ``כ מומחשת שדברים שחשבתי עליהם כקשים כרגע נראים לי כ``כ טפשיים לעומת הנסיון העצום שלו ישר כח

הרצאה מרגשת מאוד! יישר כוח לרב ולכל צוות הידברות , שד` יברך אתכם בכל הברכות הטובות ואת כל עם ישראל,אמן!


A great teller, facsinating way of self expression,intelligent with a fresh sense of humor.Thank you.

Great story, hopefully more and more people will see the truth. HAZAK VE EMATZ.

i enjoyed alot


הרב הצחקת ריגשת וחיזקת אותי.

שמעתי על הסיפור שלך כבר לפניי מספר חודשים דרך חבר שלומד בישיבה בקרית ספר...לא זכרתי את שמך(מחילה) אבל אתמול שנתקלתי בהרצאה שלך הכל היתחבר לי מחדש יחד עם סיפורו של חברי...חזק וברוך שהקב``ה יתן לך כח.אמן

לכבוד הרב יצחק פנגר, אשריך על חיים מעניינים ומרתקים לכל שלביהם. כל הכבוד לרצינותך והתעמקותך בכל נושא שאליו אתה נכנס. הרצאה מאלפת. בהלחה בכל דרכיך.


ברוך ה` זכיתי לראות את הרב יצחק פנגר בסמינר ערכים לבנות. ואני יכולה להעיד ממקור ראשון כי שווה לצאת לסמינר. ב-4 ימים אתה לומד מזה להיות בן אדם...יהודי!! כל פעם אני מתרגשת מהסיפור של הרב מחדש..תודה רבה להידברות ולערכים ולשופר ולכל האירגונים שעושים מעל ומעבר בשביל להשיב את אחינו האובדים... ולכבוד הרב- יישר כוח!!

של הרב גיל גרשון טבעון. הוא מדבר שם על מנטרות ו``גיורן``

בלייב. בסמינר ערכים שנערך בנתניה. הרצאה פשוט מרתקת מאדם מדהים היודע להעביר את המסר בצורה הברורה ביותר. יישר כוח הרב יצחק פנגר!

איפה ניתן לשמוע שיעורים של הרב ..אני מאשקלון. ברכה והצלחה.

אשרייך הרב יצחק פנגר! אין כמוך מאוד מעניין ומחזקקקקקקק


ממש התרגשתי בקטעים מסוימים עד דמעות שלא נדע. הלואי ויהיה לי איזה גילוי סימן משהו שזהו זה.

אין זה פשוט רב אדיר!!! ישר כחח אני נדהם כל פעם מחדש

באמת היה מרגש ומעניין...תמשיך לעשות ולהפיץ את הסיפור שלך זה יכול לעזור לאנשים שנמצאים בדילמה עם עצמם..


אי אפשר לתאר את ההנאה מהסיפור האישי של הרב,מעביר את הסיפור בצורה מושלמת ומי שלא פוקח עיניים אחרי זה פשוט מתעלם מהאמת!לכל הרווקים והרווקות,נשואים ונשואות רוצו לסמינר ``ערכים`` תרגישו ב``ה שמצאם את הדרך הביתה אין הרגשה מאושרת מזו.

הרב יישר כח זיכת אותי..

אני אישה שומרת מסורת ושמעתי הרצאות רבות אך זאת ריגשה אותי במיוחד ומאחלת לכל בית ישראל שיזכו ללכת בדרך השם יתברך אמן.


איזה תותח מצחיק מואד נהנתי ישר כך כבוד הרב!!!

ההרצאה שלך על חייך מאוד מחזקת

זה מוכיח שכל אחד כולל אתאיסטים יכולים להתחזק הרצאה מעניינת אהבתי אותה מאוד אוהב אתכם הידברות אשריכם תמשיכו בחיזוק עמ``י

הרצאה מענינת מרתקת סיפור אישי מרתק שנותן כוח לכל יהודי צריך להעביר את הסיפור לכל יהודי בכדי שנבין שבורא עולם שומר עלינו יישר כוח

בס``ד ישר כח

אשרך שהגעת למקום שאתה נימצא בו ובירצוני להודות לך על האור שאתה מאיר בדרכי כאשר אני שומעת את ההרצאות שלך שנעשות בדרך מיוחדת ומעניינת שכייף לישמוע אותך והלוואי שיום אחד יאיר לי האור ואזכה להיות מאושרת ולהבין מה התפקיד שלי בעולם הזה. תודה לך .

יש עוד הרצאה מהממת מפי הרב בנוגע ליסורים , מומלץ ביותר , מחזק ביותר. תודה רבה על ההרצאות הנפלאות, רוצה עוד :)

לא נראה לי שהרייקי פסול לחלוטין.לא מבין את פסלותו.בכל אופן שמענו על שמע ישראל שפעל כמנטרה חזקה מאד.בוודאי אפשר לפעול ולהפעיל כוחות אלו מתוך קדושה.נקודה למחשבה.

בעלי ואני צפינו בסיפור האישי של הרב פנגר ומאז לא מפסיקים לספרו לכולם. כל מי ששומע מקשיב בפה פעור! הסיפור מרתק ואפילו הצליח להוציא מבעלי את צמד המילים:``חזק ביותר``.... תודה לרב על החיזוק הנפלא לעבודת השם.

כבוד הרב שלום רב.שמי יובל ורציתי לומר לך שאני פשוט נהנה לראות את ההרצאות שלך.אתה מעביר את החומר בדרך נעימה מצחיקה ומרתקת...


מקסים ומרגש, ושתזכה בעזרת השם לחזק אנשים כמו שחיזקת אותי

בס``ד נפלאות דרכי ה` צדיקים ילכו בם. ח.אברבוך

הרצאה מדהימה הייתי מרותק אליה. כל הכבוד לצוות הידברות

מאד נהניתי לשמוע את ההרצאה היה מאלף מעניין ומרתק הרב יצחק מדבר בצורה המרתקת את שומעיו וניחן בכושר דיבור יוצא מגדר הרגיל. ישר כוח ! ריגשת אותי מאד !

התרגשתי עד דמעות בעיקר מהסיפור על הכותל. תודה לכל צוות הידברות. עלו והצליחו!

הרצאה מדהימה ומרגשת! יהי רצון שהקב``ה יפתח שערי תשובה לכל עם ישראל הקדוש.

לא ברור לי מדוע לא ניתן היה להכשיר את הרייקי בשימוש במנטרה אחרת, יהודית?

אחלה של הרצאה אהבתי!

ממש מדהים ומרגש. אתה מחזק אותי ועונה על מספר שאלות שלי. תודה רבה ויישר כוח.

סיפור אחד המדהימים ששמעתי

``סןף דבר הכל נשמע את האלוקים ירא ואת מצוותיו שמור כי זה כל האדם``. אחי ורעי, סיפורו של רבי יצחק הוכיח מהו רצונו מהו מהותו של היהודי, בחיק אבינו. ולא זאת אלא בקירבה חזקה ``שמאלו תחת ראשי וימינו תחבקני`` ואז גם נטעם מהו חיות עולם זה , ובע``ה גם עולם הבא. אחי בכל מצב בו אתם נמצאים בתשובה או מתחזקים בתשובה דעו ``כי את אשר יאהב השם יוכיח וכאב את בנו ירצה``. השם יתברך מוכיח את אוהביו , לכן חיזקו ואימצו מסיפור זה של רבי יצחק ואל תרפו, וחקקו בלבכם יסוד חיותנו שזהו באומרנו בכל כוחות ליבנו ונפשנו ``שמע ישראל השם אלוקינו השם אחד``. ברוך השם אל אמת.


כוח מישחק מאוד חזק אבל צחוק בצד ישר כוח גדול

אנו שמחים לקבל לאתר ``הידברות`` את הרב יצחק פנגר שליט``א. הרצאה מאוד מיוחדת ומרגשת. ממולצת מאוד לכולם, בכל פעם ששומעים את הסיפור של הרב נהנים ומתחזקים מחדש! יישר כח גדול!

מאד נהנתי מההרצאה. תודה לכל צוות הידברות על מה שהם עושים בישבילנו.

ישרכח לרב יצחק על היושר והכנות והצורה האמיתית שבה הועברו הדברים,מצאתי את אותה ההרצאה שלדעתי תוכל לסחוף עוד קרובים אחרים ,אני שותפה גם לתחושה של מגיבה מס 9 שאכן יש לשים לב שגדול מחזירי התשובה בדורנו מלווה אותך פעמיים לפחות,כמובן שהכוונה לרבי מילובביץ. ישר כח והמון הצלחה הן בגשמיות והן ברוחניות לך לאשתך ולכל צאצאיך. ןשתזכה לעלות מעלה ומעלה במדרגות התורה ולהמשיך להפיץ את שמו יתברך ובכך להחיש את הגאולה השלימה במהירה בימינו אמן .

איזה סיפור חיים הייתי מרותק למסך הצלחת לרגש אותי ולגרום לי לחייך אתה פשוט תותח לא יאמן עד לאן היית צריך להגיע בשביל לדעת שהאמת נמצאת בארץ הקודש כל הכבוד אני מאוד מחזיק ממך על מה שעברת חזק ואמץ

ברגע אחד כול חיו משתנים אני פשוט גאה באנשים עם אמונה כול כך אמיתית בנפש שלהם ברוך השם חיזקתה אותיי...

אין הרצעה אמיתי ומאוד שוחפת על תוך האמת של האדם אתה פשוט חיזקתה אותיי

אותיי מאוד מאוד חיזקתה ברוך השם זכיתי לראות את ההרצעה הזאות ואני יפרסם אותה לעוד חברים רבים אין זה ממש מדהים

הרצאה מרתקת ביותר,מחזקת ופשוט לעניין.יישר כח הרב יצחק.

כבוד הרב נהננו והתרגשנו מסיפורך. כבעלי תשובה בתחילת דרכנו קיבלנו כח להתחזק יישר כח

כבוד הרב, מרגש ומדהים. גם אני חוזרת בתשובה, עם רקע שמזכיר קצת את שלך, רק מי שעובר כזה דבר, יכול באמת להבין את מה שעברת. אני מקווה שתזכה לחזק רבים רבים מבני ישראל. שמע ישראל ה` אלוקינו ה` אחד. רציתי לציין כי פעמיים הרבי כיוון אותך, בצמתים חשובות מאד. האם שמת לכך לב? בקרוב בע``ה הגאולה.

חזק! נהניתי מכל רגע חובה לראות

אין מילים בפי,רב תודות נותן רצון עז לעשות שינוי אמיתי

אני מאחלת לך שכל חייך יעברו באושר טהור ואמיתי כמו האושר שאתה חווה כעת.ויהי רצון שתמשיך לרגש אחרים(ולחזק) כמו שריגשת אותי בסיפורך הבלתי ייאמן! מאחלת לך ולמשפחתך בריאות שלווה והרבה אמונה בקב``ה!!

תודה לכבוד הרב!

הרצאה יפה ומחזקת ביותר!!

בס``ד הרב מחזק גם את המחוזקים יישר כח ענק!!!!

הזמן- המשאב היחיד שהולך ולא שב. איזו יכולת מרשימה שלא לפספס שום רגע מהחיים. השראה חזקה עבורי.

בס``ד הרצאה מהממת, מאוד התרגשתי מההתחלה עד הסוף. סיפור חייו בטוב טעם מפולפל בצורה צנועה והרבה יראת שמים. אשריך רבי יצחק - אדם שמוצא את בוראו הוא הכי מאושר. אדם אמיתי ביותר. יהי רצון שיחזיר הרבה אנשים בתשובה. אמן. גם את עצמי. רוצים עוד הרצאות כאלה. בס``ד.


הרצאה מעניינת ביותר! שווה צפייה... שבת שלום לכל עם ישראל :)

Rabbi Panger, Your story and presentation was powerful. You are a very talented, authentic and charismatic story teller! May Hashem continue to bless you and may you continue to use your incredible KOCHOT in impacting others to find what you have found, The reason for our existence. Yesher Koach, with gratitude and admiration, Esther Nicoll, Los Angeles

ה` אלוקינו ה אחד!!!!! זה הקטע הכי חזקק!!

סיפור אישי - הרב יצחק פנגר
לפני 12 שנה הייתי חילוני ,הבנתי שהחיים זה לא משחק ואני את החיים שלי רוצה לנצל בצורה המקסימלית ביותר.עוד בצבא החלטתי להרשם ללימודי רפואה משלימה בת"א להתמחות ברפואה סינית.אחרי הרבה מאוד מאמצים אני מתקבל להיות נזיר במנזר.
1.צריך להיות בשתיקה לסדר גודל של זמן של חצי שנה
2.תרגילי יוגה ברמה מאוד מאוד גבוהה

אחרי כמה חודשים של שתיקה הרגשתי שאני כבר לא מסוגל,הרגשתי כמו הר געש שעומד להתפרץ,המילים הראשונות שיצאו מפי היו אלו פסוקים מתוך ההפטרה שאמרתי בבר מצווה אני בעצמי לא הבנתי מה קורה לי........

עוד מאותו נושא\תכנית

מאמרים מומלצים

סרטים מומלצים

שאלות מומלצות

 
ניו לוג'יק הקמת אתרים חברה לבניית אתרים
Video Streaming | שידורי וידאו באינטרנט