פעילות הידברות
"אבא, הלוואי שיהיה לנו בשנה הבאה אוכל בראש השנה"
יש אנשים שיושבים בבית עכשיו, ולא יודעים מאין תבוא להם הישועה, ובהידברות לא משאירים אף אחד לבד: זה יכול להיות כל אחד - השכן, החבר או קרוב משפחה שמשוועים לעזרה. וזה הזמן והזכות שלכם לסייע למשפחות ולתת להם חג מכובד ושמח
- הידברות
- כ"ו אלול התשע"ט
![](https://storage.hidabroot.org/articles_new/199098_tumb_750Xauto.jpg)
פתחו את הלב גם השנה: כשאתם יוצאים לקניות, חשבו על הילדים הרעבים, המשפחות הנזקקות והחולים, והאירו גם להם את החג. לפרטים ולתרומות לחצו כאן או חייגו 073-2221212