פעילות הידברות
אל תעמדו מנגד: "מאז שבעלי נפטר אני לא ישנה בלילות"
"גם אם זה לא יהיה בשבילי, זה יהיה בשביל אחרים": חלוקת סלי מזון בעיצומה, ועדיין אנו זקוקים לעזרתכם כדי להגיע לכמה שיותר משפחות שמשוועות לתמיכה וסיוע. בואו נושיט להם יד
- הידברות
- כ"ז אלול התשע"ט
![](https://storage.hidabroot.org/articles_new/199178_tumb_750Xauto.jpg)
פתחו את הלב גם השנה: כשאתם יוצאים לקניות, חשבו על הילדים הרעבים, המשפחות הנזקקות והחולים, והאירו גם להם את החג. לפרטים ולתרומות לחצו כאן או חייגו 073-2221212