סלבס בהתחזקות
על רקע בהלת הקורונה, אלירז שדה מפתיע: "אף אחד עדיין לא מדבר על השם יתברך"
פחות מחודש לאחר שהכריז כי החל לשמור שבת, אלירז שדה מפתיע שוב, הפעם בהתייחסו לבהלת הקורונה ולמאמצים הכבירים להישמר מפניה - כשבעצם בתקשורת עסוקים בהכל ומדברים על הכל, חוץ מעל מי שהביא אותה - הקדוש ברוך הוא
- שירה דאבוש (כהן)
- כ"ב אדר התש"פ
![](https://storage.hidabroot.org/articles_new/215304_tumb_750Xauto.jpg)
פחות מחודש לאחר שהכריז כי החל לשמור שבת, אלירז שדה מפתיע שוב - הפעם בהתייחסו לבהלת הקורונה, ולמאמצים הכבירים להישמר מפניה.
בפוסט מרגש שפרסם ברשתות החברתיות, כתב שדה כי התקשורת מתייחסת להכל, חוץ מלדבר אחד - הקדוש ברוך הוא, שהביא את הקורונה ואחראי אף למיגורה. "כל התקשורת מדברת על הכל. אף אחד עדיין לא מדבר על השם יתברך", הוא כותב ומוסיף: "טעינו להשם וטעינו בינינו. מודה שאני לא יודע איך לקרב את הרחוקים - לעת עתה אשתדל לא להרחיק אותם יותר. אולי, רק אולי, הריחוק הכפוי יגרום לנו להבין עד כמה התרחקנו בינינו ומהשם. הגיע הזמן להתקרב", הוא מסכם.
![](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/215300.jpg)
רבים התחזקו מהמילים המרגשות, ואף הביעו את תמיכתם בשלל טוקבקים מעין אלו:
![](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/215301.jpg)
![](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/215302.jpg)