חדשות בארץ
הבוקר: שר הביטחון גנץ נכנס לניתוח בגבו
הניתוח, הנערך בהרדמה מלאה, נועד להתגבר על פגיעה שגנץ גורר מתקופת שירותו הצבאי. את מקומו כשר הביטחון ממלא השר מיכאל ביטון
- גבי שניידר
- כ"ב אב התש"פ
![גנץ בבית החולים שיבא, אמש גנץ בבית החולים שיבא, אמש](https://storage.hidabroot.org/articles_new/232730_tumb_750Xauto.jpg)
שר הביטחון בני גנץ נכנס הבוקר (רביעי) לניתוח בגבו. הניתוח, הנערך בבית החולים שיבא בתל השומר, נועד להתגבר על פגיעה שנגררת עוד מתקופת שירותו הצבאי, והחמירה בחודשים האחרונים.
הפרוצדורה הרפואית נערכת בהרדמה מלאה, ותימשך מספר שעות. את מקומו של גנץ כשר הביטחון ממלא השר במשרד הביטחון, מיכאל ביטון. ראש הממשלה בנימין נתניהו התקשר אתמול לגנץ, ואיחל לו בריאות והצלחה בניתוח. לאחר הניתוח צפוי גנץ להישאר בבית החולים למשך מספר ימים, לצורך התאוששות.
גנץ הגיע כבר אמש לשיבא, והתקבל על ידי מנהל המרכז הרפואי, פרופ' יצחק קרייס, ומנהל החטיבה האורטופדית במרכז, ד"ר משה לווינקוף. במהלך הלילה הוא עבר סדרת בדיקות, במסגרת ההכנות לקראת הניתוח. מלשכתו נמסר, כי "השר חש בטוב ומטופל על ידי צוות מנתחי המחלקה האורטופדית, ובראשם ד"ר לוינקופף וד"ר פרידלנדר".