פעילות הידברות
"היינו צריכים לטפס על ערימות אשפה כדי להגיע אליה": הזעקה האילמת של ניצולי שואה
תמי סינר משתפת בחוויותיה כילדה קטנה כבת להורים ניצולי שואה: "אבא שלי סבל במחנות באושוויץ. השינה שלו הייתה מלווה בסיוטים מאוד קשים", ומדווחת על המקרים שהיא פוגשת מתוקף תפקידה: "הזנחה נוראית בבתים, לכלוך, זוהמה. כלים בערימות - אין מי שיטפל בהם". צפו
- הידברות
- כ' כסלו התשפ"א
![תמי סינר תמי סינר](https://storage.hidabroot.org/articles_new/250012_tumb_750Xauto.jpg)
120 קשישים נמצאים בחשיכה מתמדת כל השנה, בואו נאיר להם את החג. לתרומות חייגו 073-222-1212 או כנסו לכאן.