טורים אישיים - כללי
"הארץ" במדריך מושקע: מה לברך ברמדאן? | מדור חדש - "לאן הגענו?!"
מדי פעם אנו נתקלים בידיעות, כתבות או אמירות שמעלות את התחושה "לאן הגענו?!". אז פתחנו מדור חדש, ללא יותר מדי מילים - אבל עם דברים כהווייתם ושורה תחתונה מתבקשת: המיעוט משתגע. נפתח את המדור עם כתבה מושקעת שפורסמה ב"הארץ" על ה"חג" שראוי לתווך לקוראים במדינת ישראל (ואל תשכחו לעדכן כשתתפרסם כתבה דומה על ל"ג בעומר או שבועות, למשל)
- הידברות
- ב' אייר התשפ"א
![](https://storage.hidabroot.org/articles_new/264512_tumb_750Xauto.jpg)