חדשות בארץ
"קל. בנט": כך חרך נתניהו את הרשת
ראש האופוזיציה בנימין נתניהו נזקק לתמונה ולשתי מילים בלבד בפוסט כדי 'להבעיר' את הרשת
- רץ ברשת
- כ' חשון התשפ"ב
![נתניהו בשוק מחנה יהודה, היום (צילום: יונתן זינדל, פלאש 90) נתניהו בשוק מחנה יהודה, היום (צילום: יונתן זינדל, פלאש 90)](https://storage.hidabroot.org/articles_new/282592_tumb_750Xauto.jpg)
פוסט קצר מאוד, בן שתי מילים, שהעלה אתמול (שני) ראש האופוזיציה בנימין נתניהו לפייסבוק, הפך במהירות לויראלי וזכה להתייחסות של עשרות אלפי גולשים – נכון לעכשיו, כ-39 אלף לייקים, כ-7,500 תגובות וכ-2,700 שיתופים.
הפוסט המסעיר כלל צילום מסך מפרומו לתוכנית המשודרת בערוץ 12, בו נכתב "מי המפורסם שהצליח לעבוד על כולם?". נתניהו צירף לתמונה שתי מילים בלבד: "קל. בנט".
![(צילום מסך, הפייסבוק של נתניהו)](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/282591.jpg)
גם היום המשיך נתניהו 'להבעיר' את הרשת, כשקפץ לביקור בשוק מחנה יהודה בירושלים. סרטון שעלה לעמוד הפייסבוק שלו מתוך הביקור זכה בתוך זמן קצר לכ-7,000 לייקים, קרוב ל-3,000 תגובות וכ-2,500 שיתופים.