חדשות יהדות
מה הקשר בין שרן השכל לבין תערוכת צלבים בבית ספר בהרצליה? גם אתם תהיו המומים
אלעד צדיקוב ביקר בועדת החינוך בכנסת והציג תמונה עגומה למדי: "תערוכת צלבים כמיצג מסכם בנות מצווה, חגיגת חנוכה בבגדי סנטה קלאוס ועץ אשוח, ופסל האליל ההודי גאנש במסגרת פעילות חנוכה. ואיך הגיבה יו"רית הועדה - שרן השכל?
- שירה דאבוש (כהן)
- א' שבט התשפ"ב
![](https://storage.hidabroot.org/articles_new/289218_tumb_750Xauto.jpg)
![](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/289214.jpg)
האזינו כאן לרגע שבו אלעד צדיקוב ניסה להציג את מה שחולק לבנות בת המצווה בבית הספר בהרצליה - אך הוצא מהועדה בבושת פנים על ידי שרן השכל, משום ש'התמונות לא תואמו מראש'.