הסברה ישראלית
יוסף חדאד מגנה את הפיגוע בבאר שבע: "איך אפשר לשמוח ברצח אנשים תמימים?"
יוסף חדאד הוא כבר מזמן שם שכולם מכירים - סנסציה בהסברה הישראלית, אם תרצו. הוא יוצא קבל עם ועדה נגד ארגוני טרור וכאלה שמשתפים עמם פעולה, ואף לא מהסס לגנות את הפיגוע בבאר שבע: "איך אפשר לשמוח על רצח של אנשים תמימים? איך אפשר להפוך ל'גיבור' - מחבל שפל שמסתער על אישה?"
- שירה דאבוש (כהן)
- כ' אדר ב' התשפ"ב
![](https://storage.hidabroot.org/articles_new/297215_tumb_750Xauto.jpg)
יוסף חדאד הוא כבר מזמן שם שכולם מכירים - סנסציה בהסברה הישראלית, אם תרצו.
אחרי שיצא בעבר כנגד ארגוני טרור כמו החמאס וה-BDS, כעת הוא מגנה בתוקף את המחבל שביצע את הפיגוע אתמול (ג') בבאר שבע, ואף את האזרחים בעזה שחוגגים רצח של אנשים חפים מפשע.
![](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/297213.jpg)
"זה לא נתפס איך בעזה חוגגים את הרצח הזה. כמה רוע! איך אפשר לשמוח על רצח של אנשים תמימים? איך אפשר להפוך ל'גיבור' - מחבל שפל שמסתער על אישה שעם הגב אליו או על אדם מבוגר, ודוקר אותם עשרות פעמים?"
ממשיך חדאד וכותב: "כל אחד מהם הוא עולם שלם. עם מעגל של משפחה, חברים וקרובים. חיים שנגדעו ברגע, בידי מחבל מתועב ועלוב. כמה כאב ועצב. יהי זכרם ברוך", הוא מסכם.