חדשות בארץ
גל הירש: "אם אקרא לשריון במקום ריאלי ברשימת הליכוד – אתייצב"
תא"ל במיל' גל הירש הודיע כי הוא מעוניין להשתבץ ברשימת הליכוד לכנסת ה-25, ויסכים לקבל שריון במקום ריאלי
- שי רבין
- ג' אלול התשפ"ב
![הירש (צילום: אבשלום ששוני, פלאש 90) הירש (צילום: אבשלום ששוני, פלאש 90)](https://storage.hidabroot.org/articles_new/311323_tumb_750Xauto.jpg)
תא"ל (במיל') גל הירש דחה היום (שלישי) את השמועות לפיהן סירב לקבל שריון ברשימת הליכוד לכנסת.
הירש, הנאבק במהלך השנה האחרונה במחלת הסרטן, הבהיר בפוסט שהעלה לרשתות החברתיות: "נשאלתי על ידי התקשורת האם נכון שוויתרתי ביוזמתי על שריון ברשימת הליכוד לכנסת. שיהיה ברור: מדובר בספינים, אני חבר תנועת מפלגת הליכוד, לא יכולתי להתמודד בפריימריז מסיבות בריאותיות. אמרתי ואני שב ואומר: אם אקרא לשריון במקום ריאלי ברשימת הליכוד לכנסת – אתייצב (כדרכי) גם למשימה החשובה הזו".
נזכיר שיו"ר הליכוד בנימין נתניהו קיבל את אישור מתפקדי התנועה לשריין מועמדים מטעמו במקומות 14, 16, 28, 37 ו-43. אם אכן ישוריין, הירש צפוי לקבל את המקום ה-28 ברשימה. זאת לאחר שהמקומות ה-14 וה-16 יינתנו, ככל הנראה, לח"כ עידית סילמן ולעמיחי שיקלי.