סלבס בהתחזקות
"נס גלוי ופלא עצום": ישי ריבו חובק בן חמישי, ומודה על הזכות
ישי ריבו הפך לאבא בפעם החמישית, ומודה על הנס: "ילד חמישי שלנו בלי עין הרע, ואיכשהו - סף הרגש תמיד עולה ועולה. אולי כי פתאום מבינים יותר, מלידה ללידה, שאין בזה שום הבנה שכלית"
- שירה דאבוש (כהן)
- כ"ה טבת התשפ"ג
![](https://storage.hidabroot.org/articles_new/324121_tumb_750Xauto.jpg)
פוסט מרגש שפרסם ישי ריבו ברשתות החברתיות לפני שעה קלה - הפך לויראלי.
בפוסט מודה ריבו על הבן החמישי שנולד לו ולאשתו יעל במהלך הלילה, וכותב כך: "מתרגש מאוד לבשר לכם שהלילה נפתחו לנו השמיים, ובחסדי השם נולד לנו בן מתוק כל כך. ילד חמישי שלנו בלי עין הרע, ואיכשהו - סף הרגש תמיד עולה ועולה. אולי כי פתאום מבינים יותר, מלידה ללידה, שאין בזה שום הבנה שכלית רק נס גלוי ופלא עצום שמלווה ברחמים גדולים. תודה ה'.
![](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/324111.png)
בהמשך הפוסט מודה ריבו גם לאשתו יעל, על כוחות הנפש והתעצומות שהוא "נפעם מהן כל פעם מחדש".
כצפוי, הפוסט ריגש אלפים ואלו חלק מ
![](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/324118.png)
![](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/324119.png)
![](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/324120.png)
![](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/324115.png)
![](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/324116.png)
![](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/324114.png)
![](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/324117.png)
![](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/324113.png)