חם ברשת
"יא סינוואר, איפה אתה? הגענו לבקר אותך, אבל אתה לא פה"
סרטונים שעלו לרשת מתעדים לוחמים בתוך מנהרות חמאס ברצועה, ששולחים מסר בערבית ליחיא סינוואר, מנהיג חמאס בעזה: "יא סינוואר, איפה אתה? הגענו לכאן כדי לבקר אותך, אבל אתה לא פה. תתבייש לך. אך אל תדאג, אינשאללה – בקרוב נראה אותך"
- הידברות
- כ' טבת התשפ"ד
![לוחמי צה"ל ברצועת עזה (צילום: דובר צה"ל) לוחמי צה"ל ברצועת עזה (צילום: דובר צה"ל)](https://storage.hidabroot.org/articles_new/351309_tumb_750Xauto.jpeg)
השימוש בסרטון נעשה על פי סעיף 27א לחוק זכות יוצרים. בעל זכות יוצרים זכאי לבקש את הסרת הסרטון דרך מייל support@htv.co.il