חדשות בארץ
תיעוד: צה"ל השמיד מנהרת טרור אסטרטגית של חמאס
לוחמי צה"ל השמידו מנהרת טרור אסטרטגית של חמאס מתחת לציר צאלח א-דין החוצה את רצועת עזה. המנהרה שימשה לשינוע מחבלים מצפון הרצועה לדרומה
- הידברות
- ו' שבט התשפ"ד
![](https://storage.hidabroot.org/articles_new/352422_tumb_750Xauto.jpg)
(קרדיט: דובר צה"ל)
כוחות אוגדה 99 פועלים במרחב מחנה נוציראת. צוות הקרב החטיבתי 646, בשיתוף כוחות יהל"ם ולוחמי ההנדסה של אוגדה 99, השמידו תוואי תת-קרקעי אסטרטגי של חמאס, החוצה את נחל הבשור.
![(קרדיט: דובר צה''ל)](https://storage.hidabroot.org/media/Storage/352421_tumb_750Xauto.jpg)
(קרדיט: דובר צה"ל)
"אנחנו ממשיכים את התקפת העומק שלנו מעבר לנחל עזה", אמר מפקד גדוד 8105, סא"ל ארז, "חצינו את הנחל על גבי גשרי חי"ר עם חי"רניקים ומהנדסים ועם גשר שריון להעביר את כל הרק"ם שלנו. ועכשיו אנחנו נמצאים עמוק עמוק ברצועה ומוצאים את מנהרות הטרור שהתחילו את הכל".
(קרדיט: דובר צה"ל)