מעניין
לרגל הילולת משה רבנו: זה מה שעשתה המגישה בסוף המהדורה
מגישת החדשות של ערוץ 14, מגי טביבי, ריגשה לאחרונה לא רק את הצופים שצפו במהדורה המרכזית אלא גם את ינון מגל: כך היא בחרה לחתום את המהדורה שלה לרגל הילולת משה רבנו
- שירה דאבוש (כהן)
- ז' אדר ב' התשפ"ד
![](https://storage.hidabroot.org/articles_new/357989_tumb_750Xauto.jpg)
מגישת החדשות בערוץ 14 מגי טביבי, ריגשה לאחרונה לא רק את הצופים שצפו במהדורה המרכזית אלא גם את ינון מגל.
לרגל הילולת משה רבנו שחלה היום (ראשון) - טביבי, שמקורבת מאוד לדת ואף החלה לא מזמן לשמור שבת, חתמה את המהדורה במילים המרגשות הבאות: "ז' באדר, הילולת משה רבנו - אז בוא נברך שזכותו תגן על החיילים שלנו שנמצאים בחזית, ושכל החטופים ישובו בריאים ושלמים הביתה".
ינון מגל, ששמע את המילים הללו התרגש וענה: "אמן, יישר כוח מגי".