חדשות בארץ
לחימה בחאן יונס: יחידת אגוז חיסלה חוליית מחבלים ברכב
לוחמי חטיבת הקומנדו ממשיכים להילחם בחאן יונס, אליה שבו הכוחות לאחר ארבעה חודשים. מחבלים חוסלו גם ברפיח. תקיפות אוויריות ברחבי הרצועה
- שלומי דיאז
- י"ח תמוז התשפ"ד
![פעילות בחאן יונס (צילום: דובר צה"ל) פעילות בחאן יונס (צילום: דובר צה"ל)](https://storage.hidabroot.org/articles_new/367425_tumb_750Xauto.webp)
נמשכת הפעולה הצבאית הרחבה שהחלה אתמול במזרח חאן יונס. דובר צה"ל עדכן היום (רביעי) כי צוותי הקרב של חטיבה 7, הצנחנים והקומנדו איתרו תוואי תת-קרקע במרחב וכן חיסלו מחבלים, רובם על ידי צלפים.
במסגרת פעילות צוות הקרב של חטיבת הקומנדו במרחב בני סוהילה, זיהו לוחמי יחידת אגוז רכב נע לעברם ובו חוליית מחבלים. בפעולה משולבת של אוויר וקרקע, כלי טיס וטנק תקפו את הרכב וחיסלו את המחבלים שהיו בתוכו.
(צילום: דובר צה"ל)
ברפיח, כוחות אוגדה 162 פשטו על מספר תשתיות טרור, איתרו אמצעי לחימה וחיסלו מחבלים שפעלו בקרבתם והיוו עליהם איום. במקביל לפעילות הקרקעית, מטוסי קרב וכלי טיס של חיל האוויר תקפו עשרות מטרות טרור ברצועת עזה, ביניהם מבנים צבאיים, מחבלים, עמדות תצפית ותשתיות טרור שונות.