טהרת המשפחה
יאנה יוסף: "המקווה הוא הרגע שלי עם אלוקים"
"יום של מקווה הוא כמו יום היוולדך: את כולך טהורה", אומרת יוצאת האח הגדול, שהפכה לאם לאחרונה
- הידברות
- א' אלול התשע"ו
![](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Modules/News/Pics/80318_tumb_750Xauto.jpg)
יאנה יוסף, יוצאת 'האח הגדול' שנישאה לקומיקאי ציון ברוך, מתחזקת בשמירת המצוות מזה זמן מה. בריאיון לתכנית 'אנשים' של ערוץ 2, היא אמרה את הדברים הבאים על מצוות טהרת המשפחה:
"אני מקפידה על מקווה. זה רגע שבו את עם אלוקים, מבקשת, אומרת תודה. גם הדלקת נרות שבת זה רגע כזה, אבל יום של מקווה הוא כמו יום היוולדך: את כולך טהורה. זה הרגע שלך. ההלכות נשמעות קשוחות, אבל כשאתה מפשט אותן, הן באות בטוב".
מח' מתחברות – טהרת המשפחה לפניות, הכוונה וייעוץ: 02-6301516, מייל mit@htv.co.il