חדשות בארץ
מזל טוב: בתה של דפנה מאיר מתארסת הערב
רננה, בתה של דפנה מאיר, באה הערב בברית האירוסין. שנה בדיוק לאחר רצח אמה
- מיכל אריאלי
- ו' שבט התשע"ז
![(מתוך פייסבוק) (מתוך פייסבוק)](https://storage.hidabroot.org/articles_new/97161_tumb_750Xauto.jpg)
בשורה משמחת במיוחד: רננה מאיר, בתה של דפנה מאיר הי"ד – מתארסת הערב. הדבר קורה בתאריך מצמרר – ז' שבט, שנה בדיוק לאחר שאמה – דפנה מאיר, נרצחה בעודה צובעת את המשקוף בפתח ביתה בעתניאל.
אביה של רננה, נתן, כתב בדף הפייסבוק שלו: "כן, ביום הזה מגיע לנו גם מזל טוב. רננה שלי התארסה".
בתוך שעתיים מאז שפרסם נתן את ההודעה כבר הגיעו יותר מ-1000 תגובות נרגשות, מה שמוכיח על האהבה העצומה שעם ישראל רוכש למשפחה הזו, ועל ההתרגשות מהבשורה המשמחת.