סלבס בהתחזקות
ממשיך להתחזק: אביב אלוש בקברם של הבעש"ט ורבי נחמן. "אין לי מילים"
השחקן אביב אלוש, שמתחזק בחודשים האחרונים ברוחניותו, חושף את ההכנה הרוחנית שהחליט לעשות לקראת חודש אלול: תפילות בקברם של הבעל שם טוב ורבי נחמן מברסלב באומן - בפעם הראשונה בחייו
- שירה דאבוש (כהן)
- ו' אב התשע"ח
![אביב אלוש בקבר הבעל שם טוב (צילום: מתוך דף האינסטגרם של האמן) אביב אלוש בקבר הבעל שם טוב (צילום: מתוך דף האינסטגרם של האמן)](https://storage.hidabroot.org/articles_new/154620_tumb_750Xauto.jpg)
השחקן אביב אלוש, שמתחזק בחודשים האחרונים ברוחניותו, חושף את ההכנה הרוחנית שהחליט לעשות לקראת חודש אלול: תפילות בקברם של הבעל שם טוב ורבי נחמן מברסלב באומן - בפעם הראשונה בחייו.
אלוש פרסם ברשתות החברתיות תמונה שלו על רקע קברו של הבעל שם טוב הקדוש, ולצדה כתב: "אין לי מילים".
![ציון הבעל שם טוב (צילום: מתוך אינסטגרם)](https://storage.hidabroot.org/Graphics/Storage/154622.jpg)
צעד זה הצליח לרגש כמובן את עוקביו ומעריציו, ועד מהרה הפך הפוסט לויראלי וזכה ללמעלה מ-15,000 לייקים, ותגובות מפרגנות במיוחד. "אשריך, צדיק", "אח יקר - אני אוהב אותך. תמשיך ככה גם כשמנסים להפיל אותך ואתה נופל, זה ירידה לצורך עלייה ואתה בדרך הנכונה", "יישר כוח אביב - זכית", "תתפלל על עם ישראל", "אשרי המאמין" ועוד.