חדשות בארץ
הטרדת? שלם 75,300 ש"ח
מאז חטיפת הנערים התגלה הנתון העגום של הטרדות עמן מתמודדת המשטרה. הצעת חוק מבקשת לקנוס מטרידים
- שיפי חריטן
- ב' כסלו התשע"ה
![](https://storage.hidabroot.org/articles/46843_tumb_750Xauto.jpg)
גורם משטרתי בכיר אומר כי היקף שיעור ההטרדות שמשטרת ישראל מתמודדת איתן, עומד על 42% תלונות שווא. הנתונים החמורים התגלו לאחר פרשת חטיפת שלושת הנערים בגוש עציון.
מעבר למדור חדשות – כל החדשות, המבזקים והידיעות.
אתמול (ראשון) הגיש יו"ר ועדת הכספים, ח"כ ניסן סלומינסקי (הבית היהודי), הצעת חוק, לפיה ייקבע כי תלונת שווא למוקד משטרתי, תיחשב למטריד כהפרעה לשוטר בעת מילוי תפקידו.
![מי שיטריד ייקנס (אילוסטרציה: shutterstock)](https://storage.hidabroot.org/OLD_MEDIA/90.jpg)
"פניה בקריאת שווא לעזרה למוקדי החירום וההצלה - כגון מוקדי משטרה, מגן דוד אדום ושירותי כבאות והצלה - תיחשב לעבירה שעונשה קנס בסך 14,400 ש"ח" - נכתב בהצעה.
פניה שתגרום לשיבוש המהלך התקין של עבודת כוחות חירום והצלה, תגרור אחריה קנס בסך 75,300 ש"ח.